Мова на сайті: Укр Укр | Рус Рус

Знайдено 0 авто

Купити бу ALFA ROMEO в Україні

 

Наявність власного автомобіля - це не тільки спосіб підкреслити свою успішність. В першу чергу, це комфортне і швидке пересування, незалежність і можливість радувати себе зручністю в будь-який час року. Разом з тим, покупка такого автомобіля в Україні, як Alfa Romeo, обійдеться вам в досить "круглу" суму, дозволити яку собі може далеко не кожен автолюбитель.

Наша компанія ПЛАНЕТАВТО зробила все, щоб ваша мрія стала набагато ближче. Ми пропонуємо вам вигідні умови покупки бу Альфа Ромео, лояльну цінову політику і можливість їздити з комфортом без переплат уже сьогодні.

 

Alfa Romeo від Planetavto.ua

Краще свого особистого автомобіля може бути тільки свій особистий Альфа Ромео, купити який у вас нарешті з'явилася реальна можливість.

ПЛАНЕТАВТО подбала про те, щоб ви могли порадувати себе і своїх близьких якісним автотранспортом класу "Преміум". Для цього нами здійснюється найбільш вигідна на сьогодні продаж Alfa Romeo бу в країні:

  • можливість дострокового безвідсоткового погашення кредиту;
  • низька процентна лізингова ставка;
  • мінімальний початковий внесок;
  • більше 1000 торгових майданчиків по всій Україні;
  • постійне оновлення каталожних позицій;
  • ретельна перевірка перед виставленням авто на продаж.

Зробити вибір з численних пропозицій нашого каталогу ви можете самостійно або за допомогою наших менеджерів. Будь-яка консультація, уточнення деталей або запис на огляд здійснюється за вказаними в контактах телефонами. Разом з нами покупка бу Альфа Ромео в Дніпропетровську (Дніпрі), Харкові, Києві і сотні інших міст країни стала доступною, вигідною і приємною.

Причини популярності Альфа Ромео

Представлені автомобілі прийнято вважати представниками преміум-класу. Заслужена італійське якість, стиль і унікальність дизайну заслужено завоювали всесвітнє визнання і повагу автолюбителів.

Автомобіль Alfa Romeo в Харкові, Києві і Україні в цілому спочатку зарекомендував себе як представник спортивного автотранспорту. Перше випущене авто компанії змогло розвинути неймовірну для того часу швидкість в 100 км / ч.

Однією з найбільш популярних моделей Alfa Romeo в Києві і світі стала Р2. Вона ж принесла компанії всесвітній успіх і популярність. Після злиття компанії з автомобілем "Фіат", виробництво автомобілів вийшло на новий, більш сучасний рівень. Це дозволило бренду модернізувати виробництво і вдосконалити його.

 

У чому унікальність Alfa Romeo

Бажання купити Альфа Ромео в Україні може виникнути зважаючи на велику кількість особливостей і переваг автомобілів цього бренду:

  • Унікальні італійські двигуни системи «twin-cam». Їх виготовляють із спеціального легкого сплаву. За рахунок цього двигуни отримують невеликі габарити, 2 верхніх распредвала, подвійний ряд клапанів і свічки запалювання, які розташовуються по центру.
  • Наявність інноваційних бортових комп'ютерів. У сучасних моделях Альфа Ромео використовуються останні технологічні автомобільні розробки: потужні підсилювачі керма, підігрів сидінь, клімат-контроль, розумні системи безпеки і т. п.
  • Розкішне і неповторне зовнішнє виконання. Бездоганна зовнішнє виконання Альфа Ромео, ціна, відповідна якості спільно з високими показниками технічних характеристик, дозволяє автомобілям багато років залишатися в бестселером.

Шукаючи свій ідеальний Alfa Romeo, зверніться в фільтрам пошуку на нашому сайті. Вони скоротять кількість витраченого вами часу на пошук, відсортують невідповідні для вас варіанти і дозволять швидко втілити вашу мрію в реальність.

ALFA ROMEO GIULIETTA Івано-Франківськ Івано-Франківськ
ALFA ROMEO GIULIETTA | 2013
10 700 грн/мic
Ставка 24 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 39 000 грн
Страховка 1 604 грн / міс

Рік випуску: 2013

1.4 Бензин
Хетчбек
Автомат
74 000 км
є відео
ALFA ROMEO 159 Чернівці Чернівці
Авто на майданчику
ALFA ROMEO 159 | 2007
5 500 грн/мic
Ставка 24 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 20 000 грн
Страховка 813 грн / міс

Рік випуску: 2007

2.2 Бензин
Седан
Типтронік
150 000 км
ALFA ROMEO 159 Івано-Франківськ Івано-Франківськ
ALFA ROMEO 159 | 2009
Знижка -3000 грн
6 800 грн/мic
Ставка 24 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 25 000 грн
Страховка 1 013 грн / міс

Рік випуску: 2009

2 ДП
Седан
Механіка
207 000 км
є відео
ALFA ROMEO 147 Черкаси Черкаси
Авто на майданчику
ALFA ROMEO 147 | 2006
4 700 грн/мic
Ставка 24 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 17 000 грн
Страховка 683 грн / міс

Рік випуску: 2006

1.6 Бензин
Хетчбек
Механіка
184 000 км
Показано з авто