Розрахувати
вартість

Продай авто з прибутком 24% на рік*

* операція звільнена від оподаткування!!!

Дізнайся вартість авто за Держ-номером

На фото не знайдено номер авто.

Виникла помилка, спробуйте пізніше.

Поки що ми оцiнюємо тільки легковушки. На жаль...

Не пам'ятаю Держ-номер

Розрахуй вартість свого авто

Авто
Номер авто:

Виникла помилка, спробуйте пізніше.

Поки що ми оцiнюємо тільки легковушки. На жаль...

Трансмісія:

Марка авто:

Оберіть модель:


  Двигун:

  Пальне:

  Трансмісія:


  Об’єм двигуна:

  Рік випуску:

  Пробіг (впливає на ціну авто):

  Отримати відразу на карту :

  Додатковi параметри

  Результат:

  6 міс

  6 міс

  308 000 грн Ринкова ціна вашого авто 309 320 грн, ми купимо ваше авто за 383 560 грн ( будемо виплачувати 6 180 грн шомісяця протягом 6 міс і через 6 міс виплатимо 309 320 грн)

  Розгорнути
  • Щомiсячна виплата

   308 000 грн
  • Щоквартальна виплата

   308 000 грн
  • Через 6 міс

   308 000 грн

  12 міс

  12 міс

  308 000 грн Ринкова ціна вашого авто 309 320 грн, ми купимо ваше авто за 383 560 грн ( будемо виплачувати 6 180 грн шомісяця протягом 12 міс і через 12 міс виплатимо 309 320 грн)

  Розгорнути
  • Щомiсячна виплата

   308 000 грн
  • Щоквартальна виплата

   308 000 грн
  • Через 12 міс

   308 000 грн

  24 міс

  24 міс

  308 000 грн Ринкова ціна вашого авто 309 320 грн, ми купимо ваше авто за 383 560 грн ( будемо виплачувати 6 180 грн шомісяця протягом 24 міс і через 24 міс виплатимо 309 320 грн)

  Розгорнути
  • Щомiсячна виплата

   308 000 грн
  • Щоквартальна виплата

   308 000 грн
  • Через 24 міс

   308 000 грн

  Як це працює

  Продай свій автомобіль в розстрочку і зароби 24% річних

  1

  Planetavto знайде покупця на Ваш автомобіль
  в середньому це займає від 14 до 30 днів

  2

  Оформимо розстрочку на Ваше авто
  ризики несплати покупцем бере на себе компанія

  3

  Зараховуємо дохід на Вашу картку
  розрахунок проводиться згідно з обраними вами умовами

  Чому нам можна довіряти

  Процесує угоду ТОВ АвтокредитПлюс

  (фінансовий звіт) - працює на ринку з 2006 року

  2017 рік продано 3 480 авто

  2018 рік продано 2 832 авто

  2019 рік продано 3 329 авто

  2020 рік продано 4 076 авто

  3.2. Гарантією виконання грошових зобов'язань Покупця за цим Договором виступає Автомобіль ..... Якщо Покупець порушив термін сплати одного з регулярних платежів (визначених у Заяві про приєднання до Договору) більш ніж на 5 банківських днів, то право власності на автомобіль повертається Продавцю.  Три випадки коли співпраця буде дуже вигідна:

  Швидка продаж

  Друзі порадили продати свій автомобіль на сайті PlanetAvto. Я приїхав на майданчик, продавець компанії зробив огляд моєї машини, а всього через тиждень вже знайшли покупця. Особливо приємним є той факт, що я зміг продати авто на 12% дорожче від ціни ринку, але з умовою виплати через 6 місяців. Весь цей час якраз займався пошуком нового авто для себе.

  Борги псують відносини

  Мій друг хотів купити у мене машину, але не було всієї необхідної суми. Він кілька разів пропонував платити частинами за авто, але я йому відмовляв через те, що не хотів псувати грошима дружні стосунки. Випадково я дізнався про сервіс Planetavto «продаж авто в розстрочку», завдяки якому мій друг тепер щасливий, тому що вже користується автомобілем, оплачуючи компанії невеликий місячний платіж. А я отримав повну суму за машину і не втратив товариша.

  Вигідний депозит

  Продала машину і думала розмістити гроші на депозиті у банку. Переглянула процентні ставки, почитала про податки з депозиту. Сервіс Planetavto «Продаж авто в розстрочку» виявився набагато вигідніше, так як вище річна процентна ставка, а також немає податку на доходи (як був би в депозиті).


  Клієнти про нас (7236 відгуки)
  Більше відгуків

  Чому вигідно продати авто в розстрочку

  Що значить «продам авто в розстрочку»?

  Ринок автовикупу сьогодні пропонує сучасні умови, які відповідають запитам клієнта. Тому зараз найбільш популярним видом продажу автомобіля є продаж в розстрочку. Зміст даної реалізації полягає в тому, що в момент автовикупу між компанією і продавцем авто укладається персональний узгоджений сторонами договір, згідно з яким сума вартості автомобіля не видається відразу «на руки», а перераховується на рахунок українського банка-партнера, де починає працювати як вигідний депозит продавця з річною гривневої ставкою прибутку 24%. Тобто вибір продати авто в розстрочку дозволить щомісяця отримувати додаткову суму від вартості у вигляді відсотків. Термін дії такого договору вибираєте самі - від 6 місяців до 2 років. Відповідно, чим більший термін розстрочки виплати, тим більшу суму можна отримати.

  Навіщо продавати авто в розстрочку

  При першому ознайомленні з процесом продажу авто в розстрочку можуть бути незрозумілі причини, за якими стоїть продати авто саме за цією програмою. Вивчимо основні переваги та недоліки розстрочки при автовикупі.

  Переваги:

  1. 1. Додатковий дохід + 24% до вартості авто. Головна перевага так продати авто - додатковий дохід. На відміну від миттєвої виплати, власник авто може отримати додатково 24% річних від вартості в гривні або 10% у доларі, що набагато вигідніше, ніж покласти виручені гроші в банк. Тим більше, що виплата звільнена від оподаткування.
  2. 2. Безпечна угода. Продати авто перевіреній компанії ПланетАвто - надійно захистити себе від ризиків несплати або обману. На жаль, на авторинку сьогодні діє безліч фірм-одноденок, які купують у клієнтів автомобіль і не виплачують його вартість. Але наша компанія за більш ніж десятирічну історію існування довела, що нам довіряють більше 6000 задоволених клієнтів.
  3. 3. Гарантія виплат. Підписуючи персоналізований узгоджений сторонами договір Ви можете бути в безпеці і знати, що компанія без затримок проводить виплати згідно з графіком.
  4. 4. Об'єктивна оцінка вартості авто. Кваліфіковані співробітники нашої компанії на майданчиках відразу помітять всі плюси і мінуси Вашого автомобіля і прорахують реальну ринкову вартість без надуманих приводів знизити ціну, допоможуть швидко продати авто.
  5. 5. Швидкий автовикуп. При наявності необхідного пакету документів викуп може відбуватися навіть за один день.

  Недоліки:

 • 1. Термін розстрочки - отримання грошей. Великим недоліком розстрочки є термін, адже при отриманні додаткових 24% річних доведеться отримувати гроші частинами протягом обраного Вами терміну - від 6 до 24 місяців. На противагу Ви отримуєте додатковий дохід, ставка якого більше, ніж в будь-якому банку країни.
 • 2. Вимоги до тех. стану авто. Не кожен автомобіль може взяти участь в автовикупі, про нюанси читайте далі.
 • Які характеристики авто підходять під автовикуп

  PlanetAvto - лізингова компанія з багаторічною історією існування, тому сформовані чіткі вимоги до стану автомобіля, який може брати участь в програмі продажу в розстрочку. По-перше, ми купуємо і продаємо практично всі відомі автомобілі: Mercedes, Skoda, Lexus, Hyundai, Opel, Mitsubishi, Volkswagen, KIA, Toyota, BMW, Chevrolet, Mazda, Citroen, Fiat, Nissan, Honda, Audi, Ford, ін . По-друге, рік випуску (для того щоб продати авто) повинен бути починаючи з 2000-го, адже автомобілі, які вироблені раніше цього терміну, є занадто застарілими. По-третє, автомобіль повинен бути розмитнений - на українській реєстрації. Відповідно продати авто в розстрочку може тільки власник за техпаспортом.

  Як розрахувати дохід і вартість свого авто

  Розберемо на прикладі процес розрахунку Вашого доходу від продажу машини в розстрочку. Припустимо, на автовикуп на будь-яку нашу площадку Ви привезли свій автомобіль Chevrolet Aveo (Шевроле Авео). Об'єм двигуна за техпаспортом становить 1,5 л, паливо - бензин. Механічна коробка передач. Рік випуску - 2005. Термін дії договору Ви вибрали на 12 місяців (на рік). За бажанням, можемо вибрати отримання частини вартості авто на карту - від 0% до 40% вартості (на залишок будуть нараховуватися 24% річних в гривні або 10% в доларі). Припустимо, Ви вибрали миттєву виплату 10%, тобто цю суму Ви отримаєте відразу після продажу, а 90% вартості автомобіля, що залишилися, будуть переведені на рахунок, на якому будуть під 24% річних збільшуватися Ваші доходи.

  Тепер в цифрах. Ринкова вартість автомобіля з прикладу склала 102 300 грн, моментальна виплата на руки (вибрали 10% вартості) - 10 230 грн, щомісячна виплата згідно з договором розстрочки - 8 670 грн. Тобто за рік сума всіх виплат сукупно становитиме 114 270 грн, що на 11 970 грн більше, ніж Ви б отримали відразу всі гроші за один день. Продати авто в розстрочку – вигідно!

  Перевірена майданчик для продажу авто: PlanetAvto

  ПланетАвто - надійна компанія, яка працює в сфері викупу авто на ринку України з 2006 року. Саме тут Ви можете продати авто за найбільш вигідною ціною і з високим рівнем безпеки власних коштів. За останні три роки PlanetAvto продала більше 6000 легкових автомобілів, тим самим ощаслививши тисячі задоволених клієнтів. Наші майданчики присутні в більшості великих міст України, серед них - Київ, Дніпро, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Харків, Запоріжжя, Черкаси, Суми, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Луцьк, Житомир, Вінниця, Хмельницький, Кропивницький, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Кременчук, Полтава, Чернігів. На всіх майданчиках є можливість як приїхати зі своєю машиною і поспілкуватися з кваліфікованим фахівцем, який зробить огляд авто і проведе оцінку, так і подивитися доступні автомобілі на майданчику. Якщо залишилися питання - залишайте заявку на нашому сайті, передзвін здійснюється в короткі терміни.