Язык на сайте: Укр Укр | Рус Рус

Найдено 0 авто

Варто чи ні купити Ніссан бу: об’єктивний огляд бренду

 

Nissan черпає натхнення в своїй багатій спадщині і застосовує накопичений за десятиліття безцінний досвід, щоб розробляти нові, все більш досконалі технології і випускати якісні, надійні і комфортні автомобілі, які дозволять Вам відчувати себе спокійно і впевнено на будь-яких дорогах. Саме тому бажання для багатьох прихильників бренду купити Ніссан з пробігом є повністю виправданим і актуальним уже впродовж довгого часу.

 

Як народився Nissan

1928 рік став знаменним для популярного сьогодні в усьому світі бренду. Адже саме в цей рік Йошисуке Айкава став президентом реструктурованої фірми Kuhara Kogyo. І перше, що він зробив - обрав нове ім’я - Nihon Sangyo, де Nihon - Японія, а Sangyo - промисловість. Вибір був не даремний, адже було вирішено, що, якщо  компанія належить акціонерам з усієї Японії, то і в своїй назві повинна відображати інтереси і благополуччя всього японського суспільства в цілому. Тому можна сказати, що вже майже століття ви маєте змогу купити авто Ніссан і насолоджуватися його якістю так само, як і ваші попередники.

Власне, цю історичну подію можна вважати народженням Nissan - адже ім'я компанії склалося з перших частин слів Nihon і Sangyo. У результаті майстерно проведеної реструктуризації під спільним дахом новостворена компанія об'єднала одразу багато інших фірм:

 • Nihon Kogyo;

 • Hitachi;

 • Nissan Chemicals;

 • Nihon Life Insurance і інші компанії.

Так на небосхилі японського бізнесу засяяла нова надяскравих зірка, яка подарувала світові можливість купити авто Ніссан і побачити його таким, яким він є сьогодні - сучасним, бездоганним, неперевершеним і стильним.

 

Nissan сучасний

Ймовірно, коли-небудь люди скажуть, що важливий крок на шляху в майбутнє був зроблений саме в 2016 році, коли компанія Nissan представила Intelligent Mobility - глобальну концепцію, яка визначить еволюцію автомобіля на роки вперед. Автономне управління, чиста енергія і загальна інтеграція - ось три основні положення, які можуть змінити світ назавжди і змушують людей купити Ніссан бу з особливим ентузіазмом.

Nissan вже багато років розширює лінійку автомобілів з нульовим викидом, і в майбутньому електромобілі почнуть ще активніше тіснити традиційні машини з ДВС. Вони будуть пересуватися і паркуватися самостійно, підзаряджаючись від дорожнього полотна, а їх електроніка впорається з керуванням набагато краще самого досвідченого водія. Обмінюючись інформацією один з одним, ці нові автомобілі стануть частиною глобальної екосистеми, в якій рух на дорогах буде виключно комфортним і безпечним. Саме через це сьогодні Ніссан б у купити в Україні, це все одно, що придбати квиток у майбутнє.

 

Унікальні можливості, які пропонує вам Ніссан

Компанія Ніссан не прагне надати своїм покупцям виключно японські автомобілі. Це дозволяє будувати складальні заводи по всьому світу і виробляти машини безпосередньо в тих регіонах, які необхідно охопити продукцією. Такий підхід до виробництва робить машини компанії дешевше для кінцевого споживача і вигідніше для самої корпорації. Тому це є одним із головних показників, чому на Ніссан в Україні ціни завжди були і є вигідними для прихильників бренду та автомобілістів загалом.

Якщо розглядати компанію в загальному і опосередкованому розрізі, то можна виділити основні принципи, за якими випускається кожне авто даного бренду:

 • цикл збірки автомобілів завжди контролюється на кожному етапі виготовлення авто з повним дотриманням якості встановлених світових стандартів;

 • впровадження передових технологій для продуктивності роботи підприємства в країнах виготовлення та ринках збуту з урахуванням кліматичних і географічних  особливостей.

Якщо розглядати внутрішній ринок країни, то тут компанія Nissan досить складно просувається через наявність неймовірно сильних конкурентів. Хоча купити авто Ніссан бажаючих із кожним роком стає все більше й більше. А от в інших країнах, шляхом зниження вартості і підвищення функціоналу своїх автомобілів, компанія просуває будь-які пропозиції модельної лінійки. Тому в сучасних умовах Ніссан є одним із найбільш перспективних концернів Японії. Цей факт доводить і кількість бажаючих купити авто Ніссан у всьому світі.

Проте, конкуренти постійно наздоганяють корпорацію і змушують рухатися вперед. В Україні машини японської корпорації стали більш популярними на вторинному ринку, адже нові авто активно ростуть в ціні, що не подобається покупцям. Але популярність у компанії все одно залишилася досить висока, завдяки нестандартним рішеннями модельної лінійки та можливості купити Ніссан з пробігом за доволі прийнятну ціну в гарному робочому стані.

 

Основні акценти модельного ряду Ніссан

У пропозиції компанії є як люксові, так і бюджетні моделі. Останні - цілком пристойні автомобілі, які продаються великими партіями і не служать для підняття іміджу корпорації. Однак охочих купити Ніссан бу на українському ринку завжди вистачало.

Бюджетні моделі дуже прості, обладнані лише необхідними технологіями в комплектаціях і пропонують найпотрібніші системи безпеки. Але їх доступна ціна привертає покупця в економічному сегменті, що дозволяє купити Ніссан з пробігом на вкрай вигідних умовах.

Також в пропозиції компанії є преміальний транспорт, який представлений, наприклад, представницьким седаном Teana і великим кросовером Murano. Це дозволяє компанії розраховувати на те, що купити авто Ніссан зможуть клієнти в різних цінових категоріях. Кросовери представлені бюджетним Terrano і традиційним прохідним X-trail, але найактивнішу увагу привертають такі представники модельної лінійки:

 • Juke - компактний паркетник з неймовірно сміливим дизайном, який став вдалим експериментом компанії. Частіші інших покупці бажають саме цей Ніссан купити з пробігом;

 • Qashqai - один з найпопулярніших представників класу компактних кросоверів з відмінною ціною;

 • Pathfinder - справжній позашляховик з хорошими технічними характеристиками і комфортним салоном;

 • Patrol - легендарний позашляховик, який був відроджений кілька років тому і знайшов найвищу популярність;

 • GT-R - спортивне купе, яке пропонує неймовірний двигун, високу потужність і відмінний дизайн;

 • Navarra - один з найбільших в своєму класі пікапів-позашляховиків з функціональної технікою.

Як бачите, купити авто Ніссан можна на будь-який гаманець і перевагу покупця. Модельний ряд компанії досить широкий, що дозволяє бренду просуватися в різних сегментах. Більшість автомобілів корпорації радують своїх покупців високими технологіями і досить якісним внутрішнім світом, відмінними матеріалами і вдалою їх компонуванням. Машини максимально сучасні і відповідають самим витонченим вимогам покупця, дозволяючи кожному купити Ніссан з пробігом і легко виповнити заповітну мрію - стати власником якісного і сучасного авто.

 

Японська корпорація Ніссан володіє цікавою історією і пропонує покупцям прекрасні автомобілі. Практично всі моделі, що вийшли з-під крила цієї компанії, можна називати породистими і незвичайними. Серед найбільш помітних загальних характеристик останніх моделей виробника присутні:

 • відмінні форми;

 • приємний дизайн;

 • хороші матеріали;

 • високий комфорт поїздки.

І це відноситься навіть до простих бюджетних машин. Тому актуальність, попит і бажання купити авто Ніссан вже майже 100 років залишається на вельми високому рівні.

Компанія не женеться за ціною на свої автомобілі, пропонуючи більш демократичні цінники, ніж основні конкуренти. Це один з головних чинників, який змушує багатьох потенційних покупців серйозно поглянути на представлені машини та все ж таки купити Ніссан з пробігом.

видео
NISSAN MAXIMA Запорожье Запорожье
NISSAN MAXIMA | 2002
Знижка -7000 грн
3 800 грн/меc
Ставка: 29 %
Срок: 60 мес
Аванс: 11 700 грн
Страховка: 488 грн / мес

Год выпуска: 2002

2 Бензин
Cедан
Автомат
215 000 км
видео
NISSAN TEANA Киев Киев
NISSAN TEANA | 2006
6 700 грн/меc
Ставка: 29 %
Срок: 60 мес
Аванс: 21 000 грн
Страховка: 875 грн / мес

Год выпуска: 2006

2.4 Газ/Бензин
Cедан
Автомат
178 000 км
видео
NISSAN ALTIMA Черновцы Черновцы
NISSAN ALTIMA | 2008
6 300 грн/меc
Ставка: 29 %
Срок: 60 мес
Аванс: 20 000 грн
Страховка: 833 грн / мес

Год выпуска: 2008

2.5 Бензин
Cедан
Типтроник
203 000 км
NISSAN PRIMERA Черкассы Черкассы
NISSAN PRIMERA | 2003
Знижка -8000 грн
4 900 грн/меc
Ставка: 29 %
Срок: 60 мес
Аванс: 15 200 грн
Страховка: 633 грн / мес

Год выпуска: 2003

1.8 Газ/Бензин
Cедан
Автомат
172 000 км
видео
NISSAN NAVARA Черкассы Черкассы
NISSAN NAVARA | 2008
Знижка -22000 грн
9 400 грн/меc
Ставка: 29 %
Срок: 60 мес
Аванс: 29 900 грн
Страховка: 1 246 грн / мес

Год выпуска: 2008

2.5 ДП
Пикап
Механика
351 000 км
видео
NISSAN MICRA Киев Киев
NISSAN MICRA | 2010
6 500 грн/меc
Ставка: 29 %
Срок: 60 мес
Аванс: 20 400 грн
Страховка: 850 грн / мес

Год выпуска: 2010

1.3 Бензин
Хетчбек
Автомат
105 000 км
видео
NISSAN PRIMERA Ровно Ровно
NISSAN PRIMERA | 2003
5 400 грн/меc
Ставка: 29 %
Срок: 60 мес
Аванс: 16 900 грн
Страховка: 704 грн / мес

Год выпуска: 2003

1.8 Бензин
Cедан
Механика
133 000 км
видео
NISSAN JUKE Черновцы Черновцы
NISSAN JUKE | 2013
12 300 грн/меc
Ставка: 29 %
Срок: 60 мес
Аванс: 39 300 грн
Страховка: 1 638 грн / мес

Год выпуска: 2013

1.6 Бензин
Хетчбек
Типтроник
127 000 км
видео
NISSAN LEAF Черновцы Черновцы
NISSAN LEAF | 2015
15 500 грн/меc
Ставка: 29 %
Срок: 60 мес
Аванс: 49 400 грн
Страховка: 2 058 грн / мес

Год выпуска: 2015

Електро
Хетчбек
Типтроник
38 000 км
видео
NISSAN LEAF Харьков Харьков
NISSAN LEAF | 2015
15 300 грн/меc
Ставка: 29 %
Срок: 60 мес
Аванс: 49 000 грн
Страховка: 2 042 грн / мес

Год выпуска: 2015

Електро
Хетчбек
Автомат
18 000 км
видео
NISSAN LEAF Черновцы Черновцы
NISSAN LEAF | 2015
14 300 грн/меc
Ставка: 29 %
Срок: 60 мес
Аванс: 45 800 грн
Страховка: 1 908 грн / мес

Год выпуска: 2015

Електро
Хетчбек
Типтроник
38 000 км
видео
NISSAN LEAF Черновцы Черновцы
NISSAN LEAF | 2015
14 300 грн/меc
Ставка: 29 %
Срок: 60 мес
Аванс: 45 800 грн
Страховка: 1 908 грн / мес

Год выпуска: 2015

Електро
Хетчбек
Типтроник
33 000 км