Мова на сайті: Укр Укр | Рус Рус

Сервіс швидкого викупу авто!

 • Сервіс викупу авто працює з 2011 року
 • Викуплено понад 10 000 авто
 • Сьогодні працює 24 автомайданчика по Україні

Оцініть свій автомобіль зараз

  Рік випуску:

  map

  Адреса

  Місто:

  Адреса:

  Оберіть місто


  Вінниця
  Дніпро
  Житомир
  Запоріжжя
  Івано-Франківськ
  Київ
  Кременчук
  Кривий Ріг
  Кропивницький
  Луцьк
  Львів
  Миколаїв
  Полтава
  Рівне
  Суми
  Тернопіль
  Ужгород
  Харків
  Херсон
  Хмельницький
  Черкаси
  Чернівці
  Чернігів
  Дніпро, Праці 2Т

  Дніпро,Праці 2Т

  Дивитись на мапі

  Київ, пр. Степана Бандери 26в

  Київ,пр. Степана Бандери 26в

  Дивитись на мапі

  Миколаїв, Троїцька 240/5

  Миколаїв,Троїцька 240/5

  Дивитись на мапі

  Херсон, Бериславське шосе 15

  Херсон,Бериславське шосе 15

  Дивитись на мапі

  Кропивницкий, Садова 41

  Кропивницкий,Садова 41

  Дивитись на мапі

  Львів, Городоцька 300

  Львів,Городоцька 300

  Дивитись на мапі

  Кривий Ріг, Івана Франка 2

  Кривий Ріг,Івана Франка 2

  Дивитись на мапі

  Рівне, Макарова 23

  Рівне,Макарова 23

  Дивитись на мапі

  Черкаси, 30-річчя Перемоги 7/2

  Черкаси,30-річчя Перемоги 7/2

  Дивитись на мапі

  Луцьк, Рівненська 76а

  Луцьк,Рівненська 76а

  Дивитись на мапі

  Кременчук, Леонова 1Г

  Кременчук,Леонова 1Г

  Дивитись на мапі

  Полтава, Европейська (Фрунзе) 225

  Полтава,Европейська (Фрунзе) 225

  Дивитись на мапі

  Вінниця, Пирогова 154а

  Вінниця,Пирогова 154а

  Дивитись на мапі

  Харків, Плеханівська 16

  Харків,Плеханівська 16

  Дивитись на мапі

  Тернопіль, Крушельницької 1А

  Тернопіль,Крушельницької 1А

  Дивитись на мапі

  Чернівці, Руська 236А

  Чернівці,Руська 236А

  Дивитись на мапі

  Житомир, Незалежності 59

  Житомир,Незалежності 59

  Дивитись на мапі

  Суми, Білопільський Шляx 26

  Суми,Білопільський Шляx 26

  Дивитись на мапі

  Хмельницький, Вінницьке 6

  Хмельницький,Вінницьке 6

  Дивитись на мапі

  Івано-Франківськ, Вовчинецька 225М (МЕТРО)

  Івано-Франківськ,Вовчинецька 225М (МЕТРО)

  Дивитись на мапі

  Ужгород, Гагаріна 30

  Ужгород,Гагаріна 30

  Дивитись на мапі

  Чернігів, Миру 192

  Чернігів,Миру 192

  Дивитись на мапі

  Запоріжжя, Академіка Амосова 107

  Запоріжжя,Академіка Амосова 107

  Дивитись на мапі

  Питання та відповіді

  Які умови викупу автомобіля?

  Planetavto викуповує автомобілі, які знаходяться у власності більше 6-ти місяців, вартістю до 600 000 грн, якщо авто виставляється на комісію, то його вартість не повинна перевищувати 1 000 000 грн. Після покупки авто переоформлюється на компанію, реєстрація за рахунок покупця.

  Що таке комісія?

  Створення оголошення про продаж авто на сайті PlanetAvto або продаж авто з майданчика PlanetAvto (23 майданчики по всій Україні, докладніше вкладка Адреси)

  Який порядок оплати?

  Розрахунок в гривні, кошти переводимо на карту «А банку» після повного переоформлення автомобіля

  Існує можливість отримати кошти від продажу автомобіля в іноземній валюті?

  Згідно законодавства України оплати за договорами купівлі-продажу здійснюються тільки в національній валюті - гривня.

  Існує можливість отримати кошти від продажу автомобіля готівкою?

  Оплата безготівковим розрахунком у гривні (згідно законодавства України)

  Який податок потрібно платити при продажу автомобіля?

  У разі другого продажу автомобіля в поточному році або продажу автомобіля комерційного класу, продавцю необхідно заплатити податок 6.5% від вартості автомобіля. 5% - податок з доходів фізичних осіб та 1.5% військовий збір.

  Анулюється субсидія при продажу автомобіля?

  Якщо власник автомобіля продає авто по тех паспорту вартістю дорожче 50 000 грн, субсидія анулюється терміном на 1 рік

  В який термін після переоформлення автомобіля кошти переводяться на карту?

  Розрахунок за автомобіль проводиться відразу після переоформлення авто, на карту гроші надходять згідно міжбанківського регламенту протягом двох операційних днів (99% платежів зараховуються на карту протягом дня)

  Як швидко і вигідно продати авто в Україні

  «Терміново продам авто» - таких оголошень на різноманітних сайтах з кожним днем ​​стає все більше і більше, а потенційних покупців стає все складніше переконати купити саме Ваше авто. З цього випливає, що пропозиції «продати авто» значно перевищують попит, відповідно продаж затягується на місяці, а то й роки. А також варто пам'ятати, що часто при спробі продати авто в Україні можна зустріти шахраїв і неблагонадійних перекупників. Виникає питання: «Як швидко і вигідно продати свою машину, та ще й так, щоб зберегти собі нерви і час?». Розберемо основні нюанси і знайдемо оптимальне рішення даної проблеми.

  Де можна продати авто?

  За останнє десятиліття з'явилася величезна кількість різноманітних методів того, як можна продати авто. Якщо раніше автовикуп, в основному, здійснювалася за оголошеннями в газетах або по рекомендації друзів і знайомих, то зараз все більшої популярності набирає подача оголошень через інтернет сайти-платформи, а також продаж авто придорожнім авто-майданчикам. При такому розмаїтті можливих методів продажів збільшилися і кількість негативних наслідків того чи іншого шляху. Тому, перш ніж продати авто, рекомендуємо задуматися про свою безпеку і ретельно зважити всі нюанси і вибрати найбільш перевірений і якісний сервіс. Далі пропонуємо розібрати основні шляхи продажу в Україні.

  Продаж авто через популярні газети і інтернет-майданчики

  Безліч оголошень, які починаються словами «Продам авто терміново», «Швидко продам авто», «Продам авто дешево» сьогодні не вселяють довіри. Потенційний покупець ретельно підходить до вивчення змісту і швидко знаходить недоліки, що значно уповільнює процес продажу автомобіля. Також на таких сервісах легко знайти не просто людину-покупця, а справжнього «перекупника», який з багаторічним досвідом придбання та перепродажу авто має навик значно збивати вартість авто, а також грубіянити і навіть загрожувати в своїх інтересах. Зрештою, домовившись про кінцеву вартість, яка до цього моменту через торги може бути нижчою за ринкову на 20-35%, такий «покупець» може просто перестати виходити на зв'язок або навіть спробувати продовжити збивати ціну, знаходячи все нові і нові причини . Продавши авто, Ви залишитеся з розхитаними нервами і значно меншою сумою, ніж могли би отримати, продавши авто іншими методами.

  Продаж через салон або trade-in

  У зв'язку з наявністю високого попиту на імпортні автомобілі українські салони пропонують процедуру автовикупу, яка дозволяє швидко продати свою машину. Салони викуповують машину і пропонують натомість зробити обмін авто. Плюсом такого методу продажу є швидкість - салони зазвичай швидко забирають авто, за умови хорошого стану, невисокого пробігу і недавнього року випуску. Мінус - високі вимоги до стану автомобіля, а також вартість, по якій салон згоден швидко викупити авто.

  Продати авто знайомим

  Найпопулярніший спосіб продати своє авто - підключити знайомих і рідних до пошуку покупця. Охоплення людей, які дізнаються про продаж, буде невисокий, адже кількість знайомих, які будуть ділитися такою інформацією, невеликий. Перевагою даного методу є те, що знайомі навряд чи виявляться шахраями, будуть більш схильні довіряти Вам. Але недоліки вагомі - якщо знайомий буде просити продати авто дешевше або оплачувати вартість частинами, то Вам буде вкрай складно відмовитися. Також мінусом може бути те, що якщо в проданому автомобілі через час виявляться приховані недоліки, то дружні відносини можуть зіпсуватися назавжди.

  Продати авто PlanetAvto

  Найбільш простим і безпечним способом є продаж за допомогою ПланетАвто. Наша компанія допоможе продати авто в Україні, зробити обмін авто, також пропонується автовикуп, покупка авто, послуги фінансового лізингу. Перевагами є швидкий автовикуп, а також можливість вибору методу викупу - швидкий викуп (80% ринкової вартості, зате машину забираємо протягом трьох днів), обмін авто в розстрочку (90% ринкової вартості), і постановка авто на комісію (100 + 5 % ринкової вартості). Недоліки - компанія точно знає ринкову вартість автомобілів, тому ціна буде будуватися на реальних підставах, відповідно за завищеною ціною продати авто не вийде.

  Чому варто продати авто PlanetAvto

  PlanetAvto - це перевірена компанія, яка працює на ринку України з 2006 року. За цей час понад 6000 українців скористалися нашими послугами автовикупу і придбання авто, а також додатковими перевагами і пропозиціями. Компанія має всі необхідні державні ліцензії на продаж і покупку авто, на надання лізингових послуг, а також на нові види автовикупу. З нами Ви можете легко і швидко продати авто, а також скористатися додатковими послугами та новими пропозиціями. Наші майданчики знаходяться в більш ніж 20-ти містах України, а саме автовикуп проводиться у Вінниці, Дніпрі, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Києві, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому, Львові, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Харкові, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові, Чернівцях. Потрібно більше інформації? Залишайте заявку на нашому сайті вже зараз.