Мова на сайті: Укр Укр | Рус Рус

Швидковикуп авто Сервіс швидкого викупу авто!

  • Сервіс викупу авто працює з 2011 року
  • Викуплено понад 10 000 авто
  • Сьогодні працює 24 автомайданчика по Україні

Оціни авто за Держ-номером

На фото не знайдено номер авто.

Виникла помилка, спробуйте пізніше.

Поки що ми оцiнюємо тільки легковушки. На жаль...

Не пам'ятаю Держ-номер

map

Адреса

Місто:

Адреса:

Графік: пн-пт 09:00 - 19:00, сб 09:00 - 18:00

Доступно 55 авто

Оберіть місто


Київ правий берег
Київ лівий берег
Вінниця
Дніпро
Житомир
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Кременчук
Кривий Ріг
Кропивницький
Луцьк
Львів
Мелітополь
Миколаїв
Олександрія
Полтава
Рівне
Стрий
Суми
Тернопіль
Ужгород
Харків
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
Шепетівка

Адреса

Місто:

Адреса:

Доступно авто

Питання та відповіді

Які умови викупу автомобіля?

Planetavto викуповує автомобілі, які знаходяться у власності більше 6-ти місяців, вартістю до 600 000 грн, якщо авто виставляється на комісію, то його вартість не повинна перевищувати 1 000 000 грн. Після покупки авто переоформлюється на компанію, реєстрація за рахунок покупця.

Що таке комісія?

Створення оголошення про продаж авто на сайті PlanetAvto або продаж авто з майданчика PlanetAvto (23 майданчики по всій Україні, докладніше вкладка Адреси)

Який порядок оплати?

Розрахунок в гривні, кошти переводимо на карту «А банку» після повного переоформлення автомобіля

Існує можливість отримати кошти від продажу автомобіля в іноземній валюті?

Згідно законодавства України оплати за договорами купівлі-продажу здійснюються тільки в національній валюті - гривня.

Існує можливість отримати кошти від продажу автомобіля готівкою?

Оплата безготівковим розрахунком у гривні (згідно законодавства України)

Який податок потрібно платити при продажу автомобіля?

У разі другого продажу автомобіля в поточному році або продажу автомобіля комерційного класу, продавцю необхідно заплатити податок 6.5% від вартості автомобіля. 5% - податок з доходів фізичних осіб та 1.5% військовий збір.

Анулюється субсидія при продажу автомобіля?

Якщо власник автомобіля продає авто по тех паспорту вартістю дорожче 50 000 грн, субсидія анулюється терміном на 1 рік

В який термін після переоформлення автомобіля кошти переводяться на карту?

Розрахунок за автомобіль проводиться відразу після переоформлення авто, на карту гроші надходять згідно міжбанківського регламенту протягом двох операційних днів (99% платежів зараховуються на карту протягом дня)

Як продати своє авто через сайт PlanetAvto?

1. Подати заявку на сайті - кнопка "Продати авто”

Оцінити своє авто за держ номером або заповнити форму для оцінки самостійно.

Якщо ви згодні з оціночною вартістю свого авто - кнопка "подати заявку" (вкажіть номер телефону та ім'я)

2. Дзвінок менеджера з викупу

Менеджер проінформує Вас:

- про попередню вартість, за якою компанія готова викупити Ваше авто;

- погоджує дату і час огляду Вашого авто співробітником Автомайданчик для детального опису дефектів.

3. Огляд і остаточна оцінка авто менеджером на майданчику.

У визначену дату Ви приїжджаєте на майданчик, важливий момент - авто повинно бути чистим (при собі мати паспорт, інн і тех паспорт на транспортний засіб) і протягом 25-30 хв менеджер проводить детальний огляд авто, фотографує, знімає відео - і !!! тільки після цього називає остаточну вартість авто.

5. Розміщення авто на майданчику.

Якщо Вас влаштовують умови співпраці- залишаєте авто на майданчику, при цьому компанія підписує з продавцем договір зберігання (посилання на сайт)

В середньому період від постановки авто на майданчик до продажу - 20-30 днів.

ВАЖЛИВО! Розміщення на нашому майданчику авто - безкоштовно, в будь-який момент ви можете приїхати і забрати авто (комісії відсутні)

6. Продаж авто.

Ура !! У нас є покупець на ваше авто.

Вам зателефонує менеджер з майданчика і запросить для підписання договору купівлі-продажу, акту прийому-передачі та переоформлення авто в Сервісному центрі.

Перерахування коштів за авто здійснюється на карту А-Банку, Monobank, ПриватБанку згідно міжбанківського регламенту протягом двох операційних днів (99% платежів зараховуються на карту протягом 2-х годин)

За яким курсом компанія купує авто?

За комерційним курсом на день підписання договору.

клієнти про нас (787)
Більше відгуків

Як швидко і вигідно продати авто в Україні

«Терміново продам авто» - таких оголошень на різноманітних сайтах з кожним днем ​​стає все більше і більше, а потенційних покупців стає все складніше переконати купити саме Ваше авто. З цього випливає, що пропозиції «продати авто» значно перевищують попит, відповідно продаж затягується на місяці, а то й роки. А також варто пам'ятати, що часто при спробі продати авто в Україні можна зустріти шахраїв і неблагонадійних перекупників. Виникає питання: «Як швидко і вигідно продати свою машину, та ще й так, щоб зберегти собі нерви і час?». Розберемо основні нюанси і знайдемо оптимальне рішення даної проблеми.

Де можна продати авто?

За останнє десятиліття з'явилася величезна кількість різноманітних методів того, як можна продати авто. Якщо раніше автовикуп, в основному, здійснювалася за оголошеннями в газетах або по рекомендації друзів і знайомих, то зараз все більшої популярності набирає подача оголошень через інтернет сайти-платформи, а також продаж авто придорожнім авто-майданчикам. При такому розмаїтті можливих методів продажів збільшилися і кількість негативних наслідків того чи іншого шляху. Тому, перш ніж продати авто, рекомендуємо задуматися про свою безпеку і ретельно зважити всі нюанси і вибрати найбільш перевірений і якісний сервіс. Далі пропонуємо розібрати основні шляхи продажу в Україні.

Продаж авто через популярні газети і інтернет-майданчики

Безліч оголошень, які починаються словами «Продам авто терміново», «Швидко продам авто», «Продам авто дешево» сьогодні не вселяють довіри. Потенційний покупець ретельно підходить до вивчення змісту і швидко знаходить недоліки, що значно уповільнює процес продажу автомобіля. Також на таких сервісах легко знайти не просто людину-покупця, а справжнього «перекупника», який з багаторічним досвідом придбання та перепродажу авто має навик значно збивати вартість авто, а також грубіянити і навіть загрожувати в своїх інтересах. Зрештою, домовившись про кінцеву вартість, яка до цього моменту через торги може бути нижчою за ринкову на 20-35%, такий «покупець» може просто перестати виходити на зв'язок або навіть спробувати продовжити збивати ціну, знаходячи все нові і нові причини . Продавши авто, Ви залишитеся з розхитаними нервами і значно меншою сумою, ніж могли би отримати, продавши авто іншими методами.

Продаж через салон або trade-in

У зв'язку з наявністю високого попиту на імпортні автомобілі українські салони пропонують процедуру автовикупу, яка дозволяє швидко продати свою машину. Салони викуповують машину і пропонують натомість зробити обмін авто. Плюсом такого методу продажу є швидкість - салони зазвичай швидко забирають авто, за умови хорошого стану, невисокого пробігу і недавнього року випуску. Мінус - високі вимоги до стану автомобіля, а також вартість, по якій салон згоден швидко викупити авто.

Продати авто знайомим

Найпопулярніший спосіб продати своє авто - підключити знайомих і рідних до пошуку покупця. Охоплення людей, які дізнаються про продаж, буде невисокий, адже кількість знайомих, які будуть ділитися такою інформацією, невеликий. Перевагою даного методу є те, що знайомі навряд чи виявляться шахраями, будуть більш схильні довіряти Вам. Але недоліки вагомі - якщо знайомий буде просити продати авто дешевше або оплачувати вартість частинами, то Вам буде вкрай складно відмовитися. Також мінусом може бути те, що якщо в проданому автомобілі через час виявляться приховані недоліки, то дружні відносини можуть зіпсуватися назавжди.

Продати авто PlanetAvto

Найбільш простим і безпечним способом є продаж за допомогою ПланетАвто. Наша компанія допоможе продати авто в Україні, зробити обмін авто, також пропонується автовикуп, покупка авто, послуги фінансового лізингу. Перевагами є швидкий автовикуп, а також можливість вибору методу викупу - швидкий викуп (80% ринкової вартості, зате машину забираємо протягом трьох днів), обмін авто в розстрочку (90% ринкової вартості), і постановка авто на комісію (100 + 5 % ринкової вартості). Недоліки - компанія точно знає ринкову вартість автомобілів, тому ціна буде будуватися на реальних підставах, відповідно за завищеною ціною продати авто не вийде.

Чому варто продати авто PlanetAvto

PlanetAvto - це перевірена компанія, яка працює на ринку України з 2006 року. За цей час понад 6000 українців скористалися нашими послугами автовикупу і придбання авто, а також додатковими перевагами і пропозиціями. Компанія має всі необхідні державні ліцензії на продаж і покупку авто, на надання лізингових послуг, а також на нові види автовикупу. З нами Ви можете легко і швидко продати авто, а також скористатися додатковими послугами та новими пропозиціями. Наші майданчики знаходяться в більш ніж 20-ти містах України, а саме автовикуп проводиться у Вінниці, Дніпрі, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Києві, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому, Львові, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Харкові, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові, Чернівцях. Потрібно більше інформації? Залишайте заявку на нашому сайті вже зараз.