Мова на сайті: Укр Укр | Рос Рос

Знайдено 0 авто

Купити авто бу в Україні: швидко, безпечно та надійно

Наявність власного авто у сучасному світі давно перестало бути дивом або розкішшю й вже давно перейшло у розряд повсякденних і навіть іноді незамінних речей. Сучасний автомобіль - це зручний засіб пересування, забезпечення особистого комфорту та у деякій мірі - спосіб підтвердження особистої статусності серед оточуючих і навіть друзів.

Однак, чим більше зростає попит на подібні засоби пересування, тим вище встановлюють на них ціни виробники. Особливо це відноситься до всесвітньо визнаних і відомих брендів, а також нових моделях авто. Завелика ціна іноді стає вагомою перешкодою на шляху сучасних українців до заповітної мрії - володіння автомобілем. Тому для багатьох бачиться лише єдиний вихід із ситуації - купити авто: терміново, недорого, бу або навіть у сусіда. Дехто взагалі може знехтувати мрією та продовжувати їздити міським транспортом. Але для тих, хто все ж таки обирає комфортне пересування містом, ми пропонуємо купити авто бу. Свіжі оголошення та пропозиції зі всієї України вже сьогодні ви можете знайти на порталі нашої компанії. У зручний спосіб для вас вже були відсортовані тисячі пропозицій, сотні кандидатів-продажників, а результати сортування були представлені в загальному каталозі. Завдяки цьому тепер ви маєте змогу купити авто недорого бу згідно вашим очікуванням і мріям.

Як безпечно купити авто бу в Україні: декілька порад від експертів

Наша компанія вже не перший рік займається професійним пошуком та продажами уживаних авто. Щоденно ми стикаємося з тисячами запитів від клієнтів і користувачів нашого сайту, які звертаються до нас за професійними порадами при виборі автомобіля їхньої мрії. Загалом питання є типовими та заздалегідь передбачуваними. Тому наші експерти вирішили зробити так, аби купити авто чи іномарку бу для вас було так само просто, як піти в магазин за продуктами. Тому ми розробили для вас головні рекомендації та поради, стосовно наступних аспектів:

 • правило підбору автомобіля;
 • основних моментів, як купити авто бу аби ціна при цьому повністю відповідала транспортному засобу;
 • як не стати жертвою обману та шахрайства.

Про все це та багато іншого ми й хочемо розповісти вам нижче.

Що повинно зробити перед тим, як купити авто з пробігом

Купити авто з пробігом в Україні - задача досить елементарна та проста. Це можна зробити як в автосалоні (звісно, із завищеними у декілька разів цінами), у неофіційних дилерів або у вузькопрофільних компаніях, як наша.

У нашому випадку на ваш вибір пропонується велика кількість пропозицій від українських власників авто, придбати які завдяки нашим послугам стало ще доступніше. Наша лізингова компанія дарує вам змогу купити авто бу в Україні терміново, навіть не маючи в наявності всієї суми для покупки. Але процес придбання автомобіля має включати в себе декілька пунктів, тому давайте ближче розглянемо кожен із них:

 • Визначитися з моделлю та маркою авто. Особливо це актуально, якщо ви маєте намір купити бу авто, оголошення якого будете шукати на сайтах продаж або на нашому сервісі. Для цього ви можете обрати декілька моделей і шляхом порівняння визначити найкращу. Це допоможе вам заощадити купу власного часу, більш чітко та точно знаходити те, що дійсно цікавить вас і позбавить від нудьговатого перегляду несправжніх, фейкових і неактуальних для вас оголошень. До того ж так купити бу автомобіль, який ви дійсно бажаєте буде реальніше - визначившись із моделлю, вам не доведеться “розпилюватися” на інші марки.
 • Визначайте реальну вартість автомобіля. Аби купити бу авто в розстрочку й не помилитися в його реальній вартості, краще звернутися до експертів. гарний варіант - це порівняти схожі оголошення в інтернеті та стан запропонованих авто між собою, аби зрозуміти причину встановленої вартості на вподобаний вами авомобіль.
 • Позначте для себе максимальну та мінімальну суму, яку ви маєте намір витратити на покупку авто. Це допоможе вам купити старе авто набагато швидше та ефективніше, адже ви визначите для себе чіткий діапазон цін, який звузить коло можливих варіантів до максимально близьких до того, чого ви бажаєте.

Ці поради мають лише допомогти вам розпочати вибір майбутнього автомобіля. Але існують й інші нюанси. які обов’язково необхідно враховувати під час пошуку та покупки машини з пробігом.

Визначаємо реальну вартість авто

Продаж бу автомобілів - це серйозний бізнес, який потребує наявності певних знань і умінь, аби не допускати помилок і не стати жертвою шахрайства. Тому до того, як придбати бу авто, необхідно впевнитися в його реальній вартості. Адже деякі власники можуть вміло маскувати недоліки, які проявляють себе лише з часом, коли авто переходить у вашу повну власність.

Саме тому наші експерти не радять судити авто по його вартості. Адже на неї можуть впливають такі фактори:

 • Бажання власника якнайшвидше продати авто (і причина тому не обов’язково може бути несправність транспорту). У цьому випадку ви можете купити машину з пробігом у гарному й повністю справному стані;
 • Бажання не продати, а “впарити” авто. У такому випадку ціна може бути трохи завищена, незважаючи на добре замаскований негідний стан авто.
 • Комплектація. Так, купити бу авто в Україні з базовою комплектацією вам буде набагато дешевше, ніж придбати таку ж саму модель, але вже “прокачану” попереднім власником. Аби визначити комплектацію, необхідно буде провести діагностику авто.

Взагалі перед тим, як придбати авто, обов’язково перевірте його стан на СТО. Адже навіть друзям не завжди можна довіряти.

Що може розповісти салон автомобіля

Як стверджують наші експерти, салон автомобіля може багато чого розповісти про попереднього його власника та те, як він поводився зі своїм залізним конем. Тому перед тим, як купити бу авто в Україні, зверніть увагу на його салон.

По-перше, колір ниток повинен відрізнятися від кольори матеріала салону. Якщо нитки зовсім непомітні, скоріше за все, власник проводив косметичні процедури “омолодження шкіри” або безпосередньо перед продажем, або за інших обставин.

Доволі часто “омолодження” торкається лише сидіння водія. Довести це можна, якщо порівняти стан і матеріал сидіння водія та інших пасажирських місць. Таким чином власники намагаються приховати власний вік авто. Якщо ви вже будете готові купити бу авто в Україні, але побачите щось подібне - можете знову повертатися до торгів.

Третій спосіб замаскувати справжній вік авто - замінити резинові накладки на педалях. У таких спосіб власники намагаються показати, що на авто майже ніхто не їздив. Для перевірки реального стану авто просто зазерніть під водійський коврик і оцініть стан полу під правою п’яткою водія. Подібна порада не дозволить вам купити бу авто в Україні за завищеною ціною й гарантує придбання дійсно якісного та бажаного автомобільного транспорту.

Чим допомагаємо ми

Окрім того, що ми зібрали для вас в одному місці найкращі пропозиції з продажу авто в Україні, ми також надаємо послуги фінансового лізингу. У нас ви маєте унікальний шанс купити бу авто в розстрочку на вигідних умовах у будь-якому місті країни. Розстрочка - це вигідний шанс стати ближчим на крок до заповітної мрії. Адже з нами вона гарантує вам:

 1. Жодних прихованих комісій.
 2. Отримання відповіді стосовно запиту на розстрочку менше, ніж за 1 хвилину.
 3. Можливість дострокового погашення боргу без додаткової комісії.
 4. Можливість здійснювати обмін авто.

Як ви бачите, з нами купити бу авто в Україні дійсно стало простіше, ніж сходити в магазин за покупками. Адже ми завжди стоїмо на варті інтересів наших клієнтів.

HYUNDAI SONATA Рівне HYUNDAI SONATA Рівне HYUNDAI SONATA Рівне Рівне
HYUNDAI SONATA | 2014
9 500 грн/мic

0 грн

або

9 500 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 114 000 грн
Повна вартість 380 000 грн

Рік випуску: 2014

2 Газ/Бензин

Рівне

Механіка
188 000 км
SKODA Octavia A7 Хмельницький SKODA Octavia A7 Хмельницький SKODA Octavia A7 Хмельницький Хмельницький
SKODA Octavia A7 | 2016
12 200 грн/мic

0 грн

або

12 200 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 147 000 грн
Повна вартість 489 000 грн

Рік випуску: 2016

1.6 ДП

Хмельницький

Механіка
162 000 км
Перший власник
JEEP RENEGADE Київ правий берег JEEP RENEGADE Київ правий берег JEEP RENEGADE Київ правий берег Київ
JEEP RENEGADE | 2016
12 500 грн/мic

0 грн

або

12 500 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 150 000 грн
Повна вартість 499 000 грн

Рік випуску: 2016

1.4 Бензин

Київ

Автомат
186 000 км
HYUNDAI SANTA FE Кропивницький HYUNDAI SANTA FE Кропивницький HYUNDAI SANTA FE Кропивницький Кропивницький
HYUNDAI SANTA FE | 2011
13 900 грн/мic

0 грн

або

13 900 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 168 000 грн
Повна вартість 557 000 грн

Рік випуску: 2011

2.2 ДП

Кропивницький

Автомат
178 000 км
PEUGEOT 207 Київ правий берег PEUGEOT 207 Київ правий берег PEUGEOT 207 Київ правий берег Київ
PEUGEOT 207 | 2010
4 600 грн/мic

0 грн

або

4 600 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 55 000 грн
Повна вартість 181 000 грн

Рік випуску: 2010

1.4 Бензин

Київ

Механіка
274 000 км
BMW I3 Львів BMW I3 Львів BMW I3 Львів Львів
Авто на майданчику
BMW I3 | 2015
9 500 грн/мic

0 грн

або

9 500 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 115 000 грн
Страховка 1 588 грн / міс
Повна вартість 381 000 грн

Рік випуску: 2015

22 кВт Запас ходу ≈162 км Електро

Львів

Автомат
66 000 км
Продаж за годину
MAZDA 3 Полтава MAZDA 3 Полтава MAZDA 3 Полтава Полтава
Авто на майданчику
MAZDA 3 | 2005
3 900 грн/мic

0 грн

або

3 900 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 20 000 грн
Страховка 533 грн / міс
Повна вартість 128 000 грн

Рік випуску: 2005

1.6 Газ/Бензин

Полтава

Механіка
364 000 км
FORD ESCAPE Черкаси FORD ESCAPE Черкаси FORD ESCAPE Черкаси Черкаси
Авто на майданчику
FORD ESCAPE | 2013
13 000 грн/мic

0 грн

або

13 000 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 157 000 грн
Страховка 2 171 грн / міс
Повна вартість 521 000 грн

Рік випуску: 2013

2 Бензин

Черкаси

Автомат
196 000 км
BMW 118D Рівне BMW 118D Рівне BMW 118D Рівне Рівне
BMW 118D | 2011
12 700 грн/мic

0 грн

або

12 700 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 153 000 грн
Повна вартість 508 000 грн

Рік випуску: 2011

2 ДП

Рівне

Автомат
298 000 км
ACURA TLX Дніпро ACURA TLX Дніпро ACURA TLX Дніпро Дніпро
Авто на майданчику
ACURA TLX | 2015
15 000 грн/мic

0 грн

або

15 000 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 180 000 грн
Страховка 2 496 грн / міс
Повна вартість 599 000 грн

Рік випуску: 2015

2.4 Бензин

Дніпро

Автомат
115 000 км
MITSUBISHI COLT Луцьк MITSUBISHI COLT Луцьк MITSUBISHI COLT Луцьк Луцьк
MITSUBISHI COLT | 2006
4 900 грн/мic

0 грн

або

4 900 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 58 000 грн
Повна вартість 193 000 грн

Рік випуску: 2006

1.5 ДП

Луцьк

Автомат
171 000 км
VOLKSWAGEN GOLF Тернопіль VOLKSWAGEN GOLF Тернопіль VOLKSWAGEN GOLF Тернопіль Тернопіль
VOLKSWAGEN GOLF | 2009
6 100 грн/мic

0 грн

або

6 100 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 74 000 грн
Повна вартість 244 000 грн

Рік випуску: 2009

1.9 ДП

Тернопіль

Механіка
220 000 км
Показано з авто