Мова на сайті: Укр Укр | Рос Рос

Знайдено 0 авто

Купити авто бу в Україні: швидко, безпечно та надійно

Наявність власного авто у сучасному світі давно перестало бути дивом або розкішшю й вже давно перейшло у розряд повсякденних і навіть іноді незамінних речей. Сучасний автомобіль - це зручний засіб пересування, забезпечення особистого комфорту та у деякій мірі - спосіб підтвердження особистої статусності серед оточуючих і навіть друзів.

Однак, чим більше зростає попит на подібні засоби пересування, тим вище встановлюють на них ціни виробники. Особливо це відноситься до всесвітньо визнаних і відомих брендів, а також нових моделях авто. Завелика ціна іноді стає вагомою перешкодою на шляху сучасних українців до заповітної мрії - володіння автомобілем. Тому для багатьох бачиться лише єдиний вихід із ситуації - купити авто: терміново, недорого, бу або навіть у сусіда. Дехто взагалі може знехтувати мрією та продовжувати їздити міським транспортом. Але для тих, хто все ж таки обирає комфортне пересування містом, ми пропонуємо купити авто бу. Свіжі оголошення та пропозиції зі всієї України вже сьогодні ви можете знайти на порталі нашої компанії. У зручний спосіб для вас вже були відсортовані тисячі пропозицій, сотні кандидатів-продажників, а результати сортування були представлені в загальному каталозі. Завдяки цьому тепер ви маєте змогу купити авто недорого бу згідно вашим очікуванням і мріям.

Як безпечно купити авто бу в Україні: декілька порад від експертів

Наша компанія вже не перший рік займається професійним пошуком та продажами уживаних авто. Щоденно ми стикаємося з тисячами запитів від клієнтів і користувачів нашого сайту, які звертаються до нас за професійними порадами при виборі автомобіля їхньої мрії. Загалом питання є типовими та заздалегідь передбачуваними. Тому наші експерти вирішили зробити так, аби купити авто чи іномарку бу для вас було так само просто, як піти в магазин за продуктами. Тому ми розробили для вас головні рекомендації та поради, стосовно наступних аспектів:

 • правило підбору автомобіля;
 • основних моментів, як купити авто бу аби ціна при цьому повністю відповідала транспортному засобу;
 • як не стати жертвою обману та шахрайства.

Про все це та багато іншого ми й хочемо розповісти вам нижче.

Що повинно зробити перед тим, як купити авто з пробігом

Купити авто з пробігом в Україні - задача досить елементарна та проста. Це можна зробити як в автосалоні (звісно, із завищеними у декілька разів цінами), у неофіційних дилерів або у вузькопрофільних компаніях, як наша.

У нашому випадку на ваш вибір пропонується велика кількість пропозицій від українських власників авто, придбати які завдяки нашим послугам стало ще доступніше. Наша лізингова компанія дарує вам змогу купити авто бу в Україні терміново, навіть не маючи в наявності всієї суми для покупки. Але процес придбання автомобіля має включати в себе декілька пунктів, тому давайте ближче розглянемо кожен із них:

 • Визначитися з моделлю та маркою авто. Особливо це актуально, якщо ви маєте намір купити бу авто, оголошення якого будете шукати на сайтах продаж або на нашому сервісі. Для цього ви можете обрати декілька моделей і шляхом порівняння визначити найкращу. Це допоможе вам заощадити купу власного часу, більш чітко та точно знаходити те, що дійсно цікавить вас і позбавить від нудьговатого перегляду несправжніх, фейкових і неактуальних для вас оголошень. До того ж так купити бу автомобіль, який ви дійсно бажаєте буде реальніше - визначившись із моделлю, вам не доведеться “розпилюватися” на інші марки.
 • Визначайте реальну вартість автомобіля. Аби купити бу авто в розстрочку й не помилитися в його реальній вартості, краще звернутися до експертів. гарний варіант - це порівняти схожі оголошення в інтернеті та стан запропонованих авто між собою, аби зрозуміти причину встановленої вартості на вподобаний вами авомобіль.
 • Позначте для себе максимальну та мінімальну суму, яку ви маєте намір витратити на покупку авто. Це допоможе вам купити старе авто набагато швидше та ефективніше, адже ви визначите для себе чіткий діапазон цін, який звузить коло можливих варіантів до максимально близьких до того, чого ви бажаєте.

Ці поради мають лише допомогти вам розпочати вибір майбутнього автомобіля. Але існують й інші нюанси. які обов’язково необхідно враховувати під час пошуку та покупки машини з пробігом.

Визначаємо реальну вартість авто

Продаж бу автомобілів - це серйозний бізнес, який потребує наявності певних знань і умінь, аби не допускати помилок і не стати жертвою шахрайства. Тому до того, як придбати бу авто, необхідно впевнитися в його реальній вартості. Адже деякі власники можуть вміло маскувати недоліки, які проявляють себе лише з часом, коли авто переходить у вашу повну власність.

Саме тому наші експерти не радять судити авто по його вартості. Адже на неї можуть впливають такі фактори:

 • Бажання власника якнайшвидше продати авто (і причина тому не обов’язково може бути несправність транспорту). У цьому випадку ви можете купити машину з пробігом у гарному й повністю справному стані;
 • Бажання не продати, а “впарити” авто. У такому випадку ціна може бути трохи завищена, незважаючи на добре замаскований негідний стан авто.
 • Комплектація. Так, купити бу авто в Україні з базовою комплектацією вам буде набагато дешевше, ніж придбати таку ж саму модель, але вже “прокачану” попереднім власником. Аби визначити комплектацію, необхідно буде провести діагностику авто.

Взагалі перед тим, як придбати авто, обов’язково перевірте його стан на СТО. Адже навіть друзям не завжди можна довіряти.

Що може розповісти салон автомобіля

Як стверджують наші експерти, салон автомобіля може багато чого розповісти про попереднього його власника та те, як він поводився зі своїм залізним конем. Тому перед тим, як купити бу авто в Україні, зверніть увагу на його салон.

По-перше, колір ниток повинен відрізнятися від кольори матеріала салону. Якщо нитки зовсім непомітні, скоріше за все, власник проводив косметичні процедури “омолодження шкіри” або безпосередньо перед продажем, або за інших обставин.

Доволі часто “омолодження” торкається лише сидіння водія. Довести це можна, якщо порівняти стан і матеріал сидіння водія та інших пасажирських місць. Таким чином власники намагаються приховати власний вік авто. Якщо ви вже будете готові купити бу авто в Україні, але побачите щось подібне - можете знову повертатися до торгів.

Третій спосіб замаскувати справжній вік авто - замінити резинові накладки на педалях. У таких спосіб власники намагаються показати, що на авто майже ніхто не їздив. Для перевірки реального стану авто просто зазерніть під водійський коврик і оцініть стан полу під правою п’яткою водія. Подібна порада не дозволить вам купити бу авто в Україні за завищеною ціною й гарантує придбання дійсно якісного та бажаного автомобільного транспорту.

Чим допомагаємо ми

Окрім того, що ми зібрали для вас в одному місці найкращі пропозиції з продажу авто в Україні, ми також надаємо послуги фінансового лізингу. У нас ви маєте унікальний шанс купити бу авто в розстрочку на вигідних умовах у будь-якому місті країни. Розстрочка - це вигідний шанс стати ближчим на крок до заповітної мрії. Адже з нами вона гарантує вам:

 1. Жодних прихованих комісій.
 2. Отримання відповіді стосовно запиту на розстрочку менше, ніж за 1 хвилину.
 3. Можливість дострокового погашення боргу без додаткової комісії.
 4. Можливість здійснювати обмін авто.

Як ви бачите, з нами купити бу авто в Україні дійсно стало простіше, ніж сходити в магазин за покупками. Адже ми завжди стоїмо на варті інтересів наших клієнтів.

MINI ONE Київ правий берег MINI ONE Київ правий берег MINI ONE Київ правий берег Київ
MINI ONE | 2011
9 500 грн/мic

0 грн

або

9 500 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 114 000 грн
Страховка 1 575 грн / міс
Повна вартість 378 000 грн

Рік випуску: 2011

1.6 Бензин

Київ

Автомат
100 000 км
MINI COOPER COUNTRYMAN Київ правий берег MINI COOPER COUNTRYMAN Київ правий берег MINI COOPER COUNTRYMAN Київ правий берег Київ
MINI COOPER COUNTRYMAN | 2012
11 900 грн/мic

0 грн

або

11 900 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 144 000 грн
Повна вартість 477 000 грн

Рік випуску: 2012

1.6 Бензин

Київ

Автомат
70 000 км
MINI COOPER Дніпро MINI COOPER Дніпро MINI COOPER Дніпро Дніпро
MINI COOPER | 2015
12 600 грн/мic

0 грн

або

12 600 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 152 000 грн
Повна вартість 505 000 грн

Рік випуску: 2015

1.5 Бензин

Дніпро

Автомат
107 000 км
MINI COOPER COUNTRYMAN Тернопіль MINI COOPER COUNTRYMAN Тернопіль MINI COOPER COUNTRYMAN Тернопіль Тернопіль
MINI COOPER COUNTRYMAN | 2014
14 000 грн/мic

0 грн

або

14 000 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 169 000 грн
Страховка 2 338 грн / міс
Повна вартість 561 000 грн

Рік випуску: 2014

2 ДП

Тернопіль

Автомат
191 000 км
MINI COOPER COUNTRYMAN Вінниця MINI COOPER COUNTRYMAN Вінниця MINI COOPER COUNTRYMAN Вінниця Вінниця
MINI COOPER COUNTRYMAN | 2011
10 000 грн/мic

0 грн

або

10 000 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 120 000 грн
Повна вартість 398 000 грн

Рік випуску: 2011

1.6 Бензин

Вінниця

Автомат
101 000 км
MINI COOPER COUNTRYMAN Чернігів MINI COOPER COUNTRYMAN Чернігів MINI COOPER COUNTRYMAN Чернігів Чернігів
MINI COOPER COUNTRYMAN | 2014
11 700 грн/мic

0 грн

або

11 700 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 141 000 грн
Повна вартість 470 000 грн

Рік випуску: 2014

1.6 Бензин

Чернігів

Автомат
82 000 км
MINI ONE Кременчук MINI ONE Кременчук MINI ONE Кременчук Кременчук
MINI ONE | 2001
5 000 грн/мic

0 грн

або

5 000 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 60 000 грн
Страховка 825 грн / міс
Повна вартість 198 000 грн

Рік випуску: 2001

1.6 Бензин

Кременчук

Механіка
137 000 км
MINI ONE Олександрія MINI ONE Олександрія MINI ONE Олександрія Олександрія
MINI ONE | 2007
6 100 грн/мic

0 грн

або

6 100 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 73 000 грн
Страховка 1 008 грн / міс
Повна вартість 242 000 грн

Рік випуску: 2007

1.4 Бензин

Олександрія

Автомат
238 000 км
Гарна ціна
MINI COOPER S Прага MINI COOPER S Прага MINI COOPER S Прага Прага
MINI COOPER S | 2021
25 800 грн/мic

0 грн

або

25 800 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 129 000 грн
Повна вартість 854 000 грн

Рік випуску: 2021

33 кВт Запас ходу ≈182 км Електро

Прага

Автомат
12 000 км
Гарна ціна
MINI COUNTRYMAN Київ правий берег MINI COUNTRYMAN Київ правий берег MINI COUNTRYMAN Київ правий берег Київ
MINI COUNTRYMAN | 2012
8 300 грн/мic

0 грн

або

8 300 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 99 000 грн
Повна вартість 330 000 грн

Рік випуску: 2012

1.6 Бензин

Київ

Механіка
252 000 км
MINI Hatch Вінниця MINI Hatch Вінниця MINI Hatch Вінниця Вінниця
MINI Hatch | 2017
18 700 грн/мic

0 грн

або

18 700 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 226 000 грн
Повна вартість 751 000 грн

Рік випуску: 2017

1.5 ДП

Вінниця

Автомат
76 000 км
MINI Hatch Хмельницький MINI Hatch Хмельницький MINI Hatch Хмельницький Хмельницький
MINI Hatch | 2012
9 000 грн/мic

0 грн

або

9 000 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 108 000 грн
Повна вартість 359 000 грн

Рік випуску: 2012

1.6 Бензин

Хмельницький

Автомат
188 000 км
Показано з авто