Мова на сайті: Укр Укр | Рос Рос

Знайдено 0 авто

Купити авто бу в Україні: швидко, безпечно та надійно

Наявність власного авто у сучасному світі давно перестало бути дивом або розкішшю й вже давно перейшло у розряд повсякденних і навіть іноді незамінних речей. Сучасний автомобіль - це зручний засіб пересування, забезпечення особистого комфорту та у деякій мірі - спосіб підтвердження особистої статусності серед оточуючих і навіть друзів.

Однак, чим більше зростає попит на подібні засоби пересування, тим вище встановлюють на них ціни виробники. Особливо це відноситься до всесвітньо визнаних і відомих брендів, а також нових моделях авто. Завелика ціна іноді стає вагомою перешкодою на шляху сучасних українців до заповітної мрії - володіння автомобілем. Тому для багатьох бачиться лише єдиний вихід із ситуації - купити авто: терміново, недорого, бу або навіть у сусіда. Дехто взагалі може знехтувати мрією та продовжувати їздити міським транспортом. Але для тих, хто все ж таки обирає комфортне пересування містом, ми пропонуємо купити авто бу. Свіжі оголошення та пропозиції зі всієї України вже сьогодні ви можете знайти на порталі нашої компанії. У зручний спосіб для вас вже були відсортовані тисячі пропозицій, сотні кандидатів-продажників, а результати сортування були представлені в загальному каталозі. Завдяки цьому тепер ви маєте змогу купити авто недорого бу згідно вашим очікуванням і мріям.

Як безпечно купити авто бу в Україні: декілька порад від експертів

Наша компанія вже не перший рік займається професійним пошуком та продажами уживаних авто. Щоденно ми стикаємося з тисячами запитів від клієнтів і користувачів нашого сайту, які звертаються до нас за професійними порадами при виборі автомобіля їхньої мрії. Загалом питання є типовими та заздалегідь передбачуваними. Тому наші експерти вирішили зробити так, аби купити авто чи іномарку бу для вас було так само просто, як піти в магазин за продуктами. Тому ми розробили для вас головні рекомендації та поради, стосовно наступних аспектів:

 • правило підбору автомобіля;
 • основних моментів, як купити авто бу аби ціна при цьому повністю відповідала транспортному засобу;
 • як не стати жертвою обману та шахрайства.

Про все це та багато іншого ми й хочемо розповісти вам нижче.

Що повинно зробити перед тим, як купити авто з пробігом

Купити авто з пробігом в Україні - задача досить елементарна та проста. Це можна зробити як в автосалоні (звісно, із завищеними у декілька разів цінами), у неофіційних дилерів або у вузькопрофільних компаніях, як наша.

У нашому випадку на ваш вибір пропонується велика кількість пропозицій від українських власників авто, придбати які завдяки нашим послугам стало ще доступніше. Наша лізингова компанія дарує вам змогу купити авто бу в Україні терміново, навіть не маючи в наявності всієї суми для покупки. Але процес придбання автомобіля має включати в себе декілька пунктів, тому давайте ближче розглянемо кожен із них:

 • Визначитися з моделлю та маркою авто. Особливо це актуально, якщо ви маєте намір купити бу авто, оголошення якого будете шукати на сайтах продаж або на нашому сервісі. Для цього ви можете обрати декілька моделей і шляхом порівняння визначити найкращу. Це допоможе вам заощадити купу власного часу, більш чітко та точно знаходити те, що дійсно цікавить вас і позбавить від нудьговатого перегляду несправжніх, фейкових і неактуальних для вас оголошень. До того ж так купити бу автомобіль, який ви дійсно бажаєте буде реальніше - визначившись із моделлю, вам не доведеться “розпилюватися” на інші марки.
 • Визначайте реальну вартість автомобіля. Аби купити бу авто в розстрочку й не помилитися в його реальній вартості, краще звернутися до експертів. гарний варіант - це порівняти схожі оголошення в інтернеті та стан запропонованих авто між собою, аби зрозуміти причину встановленої вартості на вподобаний вами авомобіль.
 • Позначте для себе максимальну та мінімальну суму, яку ви маєте намір витратити на покупку авто. Це допоможе вам купити старе авто набагато швидше та ефективніше, адже ви визначите для себе чіткий діапазон цін, який звузить коло можливих варіантів до максимально близьких до того, чого ви бажаєте.

Ці поради мають лише допомогти вам розпочати вибір майбутнього автомобіля. Але існують й інші нюанси. які обов’язково необхідно враховувати під час пошуку та покупки машини з пробігом.

Визначаємо реальну вартість авто

Продаж бу автомобілів - це серйозний бізнес, який потребує наявності певних знань і умінь, аби не допускати помилок і не стати жертвою шахрайства. Тому до того, як придбати бу авто, необхідно впевнитися в його реальній вартості. Адже деякі власники можуть вміло маскувати недоліки, які проявляють себе лише з часом, коли авто переходить у вашу повну власність.

Саме тому наші експерти не радять судити авто по його вартості. Адже на неї можуть впливають такі фактори:

 • Бажання власника якнайшвидше продати авто (і причина тому не обов’язково може бути несправність транспорту). У цьому випадку ви можете купити машину з пробігом у гарному й повністю справному стані;
 • Бажання не продати, а “впарити” авто. У такому випадку ціна може бути трохи завищена, незважаючи на добре замаскований негідний стан авто.
 • Комплектація. Так, купити бу авто в Україні з базовою комплектацією вам буде набагато дешевше, ніж придбати таку ж саму модель, але вже “прокачану” попереднім власником. Аби визначити комплектацію, необхідно буде провести діагностику авто.

Взагалі перед тим, як придбати авто, обов’язково перевірте його стан на СТО. Адже навіть друзям не завжди можна довіряти.

Що може розповісти салон автомобіля

Як стверджують наші експерти, салон автомобіля може багато чого розповісти про попереднього його власника та те, як він поводився зі своїм залізним конем. Тому перед тим, як купити бу авто в Україні, зверніть увагу на його салон.

По-перше, колір ниток повинен відрізнятися від кольори матеріала салону. Якщо нитки зовсім непомітні, скоріше за все, власник проводив косметичні процедури “омолодження шкіри” або безпосередньо перед продажем, або за інших обставин.

Доволі часто “омолодження” торкається лише сидіння водія. Довести це можна, якщо порівняти стан і матеріал сидіння водія та інших пасажирських місць. Таким чином власники намагаються приховати власний вік авто. Якщо ви вже будете готові купити бу авто в Україні, але побачите щось подібне - можете знову повертатися до торгів.

Третій спосіб замаскувати справжній вік авто - замінити резинові накладки на педалях. У таких спосіб власники намагаються показати, що на авто майже ніхто не їздив. Для перевірки реального стану авто просто зазерніть під водійський коврик і оцініть стан полу під правою п’яткою водія. Подібна порада не дозволить вам купити бу авто в Україні за завищеною ціною й гарантує придбання дійсно якісного та бажаного автомобільного транспорту.

Чим допомагаємо ми

Окрім того, що ми зібрали для вас в одному місці найкращі пропозиції з продажу авто в Україні, ми також надаємо послуги фінансового лізингу. У нас ви маєте унікальний шанс купити бу авто в розстрочку на вигідних умовах у будь-якому місті країни. Розстрочка - це вигідний шанс стати ближчим на крок до заповітної мрії. Адже з нами вона гарантує вам:

 1. Жодних прихованих комісій.
 2. Отримання відповіді стосовно запиту на розстрочку менше, ніж за 1 хвилину.
 3. Можливість дострокового погашення боргу без додаткової комісії.
 4. Можливість здійснювати обмін авто.

Як ви бачите, з нами купити бу авто в Україні дійсно стало простіше, ніж сходити в магазин за покупками. Адже ми завжди стоїмо на варті інтересів наших клієнтів.

Гарна ціна
TOYOTA LAND CRUISER PRADO Запоріжжя TOYOTA LAND CRUISER PRADO Запоріжжя TOYOTA LAND CRUISER PRADO Запоріжжя Запоріжжя
TOYOTA LAND CRUISER PRADO | 2014
26 300 грн/мic

0 грн

або

26 300 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 317 000 грн
Повна вартість 1 056 000 грн

Рік випуску: 2014

2.7 Бензин

Запоріжжя

Автомат
122 000 км
TOYOTA RAV4 Луцьк TOYOTA RAV4 Луцьк TOYOTA RAV4 Луцьк Луцьк
TOYOTA RAV4 | 2005
8 800 грн/мic

0 грн

або

8 800 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 105 000 грн
Повна вартість 350 000 грн

Рік випуску: 2005

2.2 ДП

Луцьк

Механіка
202 000 км
TOYOTA LAND CRUISER 150 Полтава TOYOTA LAND CRUISER 150 Полтава TOYOTA LAND CRUISER 150 Полтава Полтава
Авто на майданчику
TOYOTA LAND CRUISER 150 | 2011
21 900 грн/мic

0 грн

або

21 900 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 264 000 грн
Страховка 3 654 грн / міс
Повна вартість 877 000 грн

Рік випуску: 2011

2.7 Газ/Бензин

Полтава

Автомат
240 000 км
TOYOTA SIENNA Дніпро TOYOTA SIENNA Дніпро TOYOTA SIENNA Дніпро Дніпро
TOYOTA SIENNA | 2017
27 800 грн/мic

0 грн

або

27 800 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 335 000 грн
Страховка 4 650 грн / міс
Повна вартість 1 116 000 грн

Рік випуску: 2017

3.5 Бензин

Дніпро

Автомат
139 000 км
TOYOTA AURIS Львів TOYOTA AURIS Львів TOYOTA AURIS Львів Львів
TOYOTA AURIS | 2016
11 600 грн/мic

0 грн

або

11 600 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 140 000 грн
Страховка 1 938 грн / міс
Повна вартість 465 000 грн

Рік випуску: 2016

1.2 ДП

Львів

Механіка
118 000 км
Гарна ціна
TOYOTA CAMRY Київ правий берег TOYOTA CAMRY Київ правий берег TOYOTA CAMRY Київ правий берег Київ
TOYOTA CAMRY | 2017
16 600 грн/мic

0 грн

або

16 600 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 200 000 грн
Повна вартість 664 000 грн

Рік випуску: 2017

2.5 Бензин

Київ

Автомат
150 000 км
TOYOTA LAND CRUISER PRADO Дніпро TOYOTA LAND CRUISER PRADO Дніпро TOYOTA LAND CRUISER PRADO Дніпро Дніпро
TOYOTA LAND CRUISER PRADO | 2006
16 600 грн/мic

0 грн

або

16 600 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 201 000 грн
Повна вартість 667 000 грн

Рік випуску: 2006

4 Бензин

Дніпро

Автомат
192 000 км
TOYOTA AVENSIS Суми TOYOTA AVENSIS Суми TOYOTA AVENSIS Суми Суми
TOYOTA AVENSIS | 2009
7 800 грн/мic

0 грн

або

7 800 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 93 000 грн
Повна вартість 310 000 грн

Рік випуску: 2009

2 ДП

Суми

Механіка
290 000 км
TOYOTA CAMRY Вінниця TOYOTA CAMRY Вінниця TOYOTA CAMRY Вінниця Вінниця
Авто на майданчику
TOYOTA CAMRY | 2006
8 500 грн/мic

0 грн

або

8 500 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 103 000 грн
Страховка 1 421 грн / міс
Повна вартість 341 000 грн

Рік випуску: 2006

3.5 Газ/Бензин

Вінниця

Автомат
372 000 км
Перший власник
TOYOTA COROLLA Київ правий берег TOYOTA COROLLA Київ правий берег TOYOTA COROLLA Київ правий берег Київ
TOYOTA COROLLA | 2023
25 900 грн/мic

0 грн

або

25 900 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 312 000 грн
Страховка 4 329 грн / міс
Повна вартість 1 039 000 грн

Рік випуску: 2023

1.6 Бензин

Київ

Автомат
6 000 км
Гарна ціна
TOYOTA AVENSIS Львів TOYOTA AVENSIS Львів TOYOTA AVENSIS Львів Львів
TOYOTA AVENSIS | 2004
3 900 грн/мic

0 грн

або

3 900 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 47 000 грн
Повна вартість 154 000 грн

Рік випуску: 2004

1.8 Бензин

Львів

Механіка
331 000 км
Гарна ціна
TOYOTA CAMRY Хмельницький TOYOTA CAMRY Хмельницький TOYOTA CAMRY Хмельницький Хмельницький
TOYOTA CAMRY | 2013
11 200 грн/мic

0 грн

або

11 200 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 134 000 грн
Повна вартість 446 000 грн

Рік випуску: 2013

2.5 Бензин

Хмельницький

Автомат
213 000 км
Показано з авто