Мова на сайті: Укр Укр | Рос Рос

Знайдено 0 авто

Купити авто бу в Україні: швидко, безпечно та надійно

Наявність власного авто у сучасному світі давно перестало бути дивом або розкішшю й вже давно перейшло у розряд повсякденних і навіть іноді незамінних речей. Сучасний автомобіль - це зручний засіб пересування, забезпечення особистого комфорту та у деякій мірі - спосіб підтвердження особистої статусності серед оточуючих і навіть друзів.

Однак, чим більше зростає попит на подібні засоби пересування, тим вище встановлюють на них ціни виробники. Особливо це відноситься до всесвітньо визнаних і відомих брендів, а також нових моделях авто. Завелика ціна іноді стає вагомою перешкодою на шляху сучасних українців до заповітної мрії - володіння автомобілем. Тому для багатьох бачиться лише єдиний вихід із ситуації - купити авто: терміново, недорого, бу або навіть у сусіда. Дехто взагалі може знехтувати мрією та продовжувати їздити міським транспортом. Але для тих, хто все ж таки обирає комфортне пересування містом, ми пропонуємо купити авто бу. Свіжі оголошення та пропозиції зі всієї України вже сьогодні ви можете знайти на порталі нашої компанії. У зручний спосіб для вас вже були відсортовані тисячі пропозицій, сотні кандидатів-продажників, а результати сортування були представлені в загальному каталозі. Завдяки цьому тепер ви маєте змогу купити авто недорого бу згідно вашим очікуванням і мріям.

Як безпечно купити авто бу в Україні: декілька порад від експертів

Наша компанія вже не перший рік займається професійним пошуком та продажами уживаних авто. Щоденно ми стикаємося з тисячами запитів від клієнтів і користувачів нашого сайту, які звертаються до нас за професійними порадами при виборі автомобіля їхньої мрії. Загалом питання є типовими та заздалегідь передбачуваними. Тому наші експерти вирішили зробити так, аби купити авто чи іномарку бу для вас було так само просто, як піти в магазин за продуктами. Тому ми розробили для вас головні рекомендації та поради, стосовно наступних аспектів:

 • правило підбору автомобіля;
 • основних моментів, як купити авто бу аби ціна при цьому повністю відповідала транспортному засобу;
 • як не стати жертвою обману та шахрайства.

Про все це та багато іншого ми й хочемо розповісти вам нижче.

Що повинно зробити перед тим, як купити авто з пробігом

Купити авто з пробігом в Україні - задача досить елементарна та проста. Це можна зробити як в автосалоні (звісно, із завищеними у декілька разів цінами), у неофіційних дилерів або у вузькопрофільних компаніях, як наша.

У нашому випадку на ваш вибір пропонується велика кількість пропозицій від українських власників авто, придбати які завдяки нашим послугам стало ще доступніше. Наша лізингова компанія дарує вам змогу купити авто бу в Україні терміново, навіть не маючи в наявності всієї суми для покупки. Але процес придбання автомобіля має включати в себе декілька пунктів, тому давайте ближче розглянемо кожен із них:

 • Визначитися з моделлю та маркою авто. Особливо це актуально, якщо ви маєте намір купити бу авто, оголошення якого будете шукати на сайтах продаж або на нашому сервісі. Для цього ви можете обрати декілька моделей і шляхом порівняння визначити найкращу. Це допоможе вам заощадити купу власного часу, більш чітко та точно знаходити те, що дійсно цікавить вас і позбавить від нудьговатого перегляду несправжніх, фейкових і неактуальних для вас оголошень. До того ж так купити бу автомобіль, який ви дійсно бажаєте буде реальніше - визначившись із моделлю, вам не доведеться “розпилюватися” на інші марки.
 • Визначайте реальну вартість автомобіля. Аби купити бу авто в розстрочку й не помилитися в його реальній вартості, краще звернутися до експертів. гарний варіант - це порівняти схожі оголошення в інтернеті та стан запропонованих авто між собою, аби зрозуміти причину встановленої вартості на вподобаний вами авомобіль.
 • Позначте для себе максимальну та мінімальну суму, яку ви маєте намір витратити на покупку авто. Це допоможе вам купити старе авто набагато швидше та ефективніше, адже ви визначите для себе чіткий діапазон цін, який звузить коло можливих варіантів до максимально близьких до того, чого ви бажаєте.

Ці поради мають лише допомогти вам розпочати вибір майбутнього автомобіля. Але існують й інші нюанси. які обов’язково необхідно враховувати під час пошуку та покупки машини з пробігом.

Визначаємо реальну вартість авто

Продаж бу автомобілів - це серйозний бізнес, який потребує наявності певних знань і умінь, аби не допускати помилок і не стати жертвою шахрайства. Тому до того, як придбати бу авто, необхідно впевнитися в його реальній вартості. Адже деякі власники можуть вміло маскувати недоліки, які проявляють себе лише з часом, коли авто переходить у вашу повну власність.

Саме тому наші експерти не радять судити авто по його вартості. Адже на неї можуть впливають такі фактори:

 • Бажання власника якнайшвидше продати авто (і причина тому не обов’язково може бути несправність транспорту). У цьому випадку ви можете купити машину з пробігом у гарному й повністю справному стані;
 • Бажання не продати, а “впарити” авто. У такому випадку ціна може бути трохи завищена, незважаючи на добре замаскований негідний стан авто.
 • Комплектація. Так, купити бу авто в Україні з базовою комплектацією вам буде набагато дешевше, ніж придбати таку ж саму модель, але вже “прокачану” попереднім власником. Аби визначити комплектацію, необхідно буде провести діагностику авто.

Взагалі перед тим, як придбати авто, обов’язково перевірте його стан на СТО. Адже навіть друзям не завжди можна довіряти.

Що може розповісти салон автомобіля

Як стверджують наші експерти, салон автомобіля може багато чого розповісти про попереднього його власника та те, як він поводився зі своїм залізним конем. Тому перед тим, як купити бу авто в Україні, зверніть увагу на його салон.

По-перше, колір ниток повинен відрізнятися від кольори матеріала салону. Якщо нитки зовсім непомітні, скоріше за все, власник проводив косметичні процедури “омолодження шкіри” або безпосередньо перед продажем, або за інших обставин.

Доволі часто “омолодження” торкається лише сидіння водія. Довести це можна, якщо порівняти стан і матеріал сидіння водія та інших пасажирських місць. Таким чином власники намагаються приховати власний вік авто. Якщо ви вже будете готові купити бу авто в Україні, але побачите щось подібне - можете знову повертатися до торгів.

Третій спосіб замаскувати справжній вік авто - замінити резинові накладки на педалях. У таких спосіб власники намагаються показати, що на авто майже ніхто не їздив. Для перевірки реального стану авто просто зазерніть під водійський коврик і оцініть стан полу під правою п’яткою водія. Подібна порада не дозволить вам купити бу авто в Україні за завищеною ціною й гарантує придбання дійсно якісного та бажаного автомобільного транспорту.

Чим допомагаємо ми

Окрім того, що ми зібрали для вас в одному місці найкращі пропозиції з продажу авто в Україні, ми також надаємо послуги фінансового лізингу. У нас ви маєте унікальний шанс купити бу авто в розстрочку на вигідних умовах у будь-якому місті країни. Розстрочка - це вигідний шанс стати ближчим на крок до заповітної мрії. Адже з нами вона гарантує вам:

 1. Жодних прихованих комісій.
 2. Отримання відповіді стосовно запиту на розстрочку менше, ніж за 1 хвилину.
 3. Можливість дострокового погашення боргу без додаткової комісії.
 4. Можливість здійснювати обмін авто.

Як ви бачите, з нами купити бу авто в Україні дійсно стало простіше, ніж сходити в магазин за покупками. Адже ми завжди стоїмо на варті інтересів наших клієнтів.

Перший власник
CITROEN C5 AIRCROSS Вінниця CITROEN C5 AIRCROSS Вінниця CITROEN C5 AIRCROSS Вінниця Вінниця
CITROEN C5 AIRCROSS | 2020
23 200 грн/мic

0 грн

або

23 200 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 279 000 грн
Страховка 3 875 грн / міс
Повна вартість 930 000 грн

Рік випуску: 2020

2 ДП

Вінниця

Автомат
143 000 км
CITROEN C4 Київ правий берег CITROEN C4 Київ правий берег CITROEN C4 Київ правий берег Київ
CITROEN C4 | 2014
7 900 грн/мic

0 грн

або

7 900 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 95 000 грн
Повна вартість 314 000 грн

Рік випуску: 2014

1.6 ДП

Київ

Механіка
154 000 км
CITROEN C-ZERO Дніпро CITROEN C-ZERO Дніпро CITROEN C-ZERO Дніпро Дніпро
CITROEN C-ZERO | 2011
5 600 грн/мic

0 грн

або

5 600 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 67 000 грн
Повна вартість 221 000 грн

Рік випуску: 2011

16 кВт Електро

Дніпро

Автомат
150 000 км
CITROEN BERLINGO Київ правий берег CITROEN BERLINGO Київ правий берег CITROEN BERLINGO Київ правий берег Київ
CITROEN BERLINGO | 2010
6 000 грн/мic

0 грн

або

6 000 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 72 000 грн
Повна вартість 240 000 грн

Рік випуску: 2010

1.6 ДП

Київ

Механіка
225 000 км
CITROEN C4 Суми CITROEN C4 Суми CITROEN C4 Суми Суми
Авто на майданчику
CITROEN C4 | 2012
5 600 грн/мic

0 грн

або

5 600 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 67 000 грн
Повна вартість 222 000 грн

Рік випуску: 2012

1.6 Бензин

Суми

Механіка
161 000 км
Гарна ціна
CITROEN DS5 Чернігів CITROEN DS5 Чернігів CITROEN DS5 Чернігів Чернігів
CITROEN DS5 | 2012
10 800 грн/мic

0 грн

або

10 800 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 130 000 грн
Повна вартість 431 000 грн

Рік випуску: 2012

1.6 Бензин

Чернігів

Автомат
152 000 км
CITROEN JUMPY Івано-Франківськ CITROEN JUMPY Івано-Франківськ CITROEN JUMPY Івано-Франківськ Івано-Франківськ
CITROEN JUMPY | 2002
3 500 грн/мic

0 грн

або

3 500 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 42 000 грн
Страховка 583 грн / міс
Повна вартість 140 000 грн

Рік випуску: 2002

2 ДП

Івано-Франківськ

Механіка
295 000 км
CITROEN C5 Черкаси CITROEN C5 Черкаси CITROEN C5 Черкаси Черкаси
CITROEN C5 | 2007
5 600 грн/мic

0 грн

або

5 600 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 67 000 грн
Повна вартість 221 000 грн

Рік випуску: 2007

2.2 ДП

Черкаси

Автомат
254 000 км
CITROEN C4 CACTUS Чернівці CITROEN C4 CACTUS Чернівці CITROEN C4 CACTUS Чернівці Чернівці
CITROEN C4 CACTUS | 2016
11 000 грн/мic

0 грн

або

11 000 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 132 000 грн
Повна вартість 439 000 грн

Рік випуску: 2016

1.6 ДП

Чернівці

Механіка
125 000 км
Гарна ціна
CITROEN C5 Миколаїв CITROEN C5 Миколаїв CITROEN C5 Миколаїв Миколаїв
CITROEN C5 | 2004
4 800 грн/мic

0 грн

або

4 800 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 58 000 грн
Повна вартість 192 000 грн

Рік випуску: 2004

2.2 ДП

Миколаїв

Автомат
258 000 км
CITROEN C1 Тернопіль CITROEN C1 Тернопіль CITROEN C1 Тернопіль Тернопіль
CITROEN C1 | 2008
3 800 грн/мic

0 грн

або

3 800 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 45 000 грн
Страховка 621 грн / міс
Повна вартість 149 000 грн

Рік випуску: 2008

1 Бензин

Тернопіль

Механіка
229 000 км
CITROEN C4 PICASSO Київ правий берег CITROEN C4 PICASSO Київ правий берег CITROEN C4 PICASSO Київ правий берег Київ
CITROEN C4 PICASSO | 2011
7 700 грн/мic

0 грн

або

7 700 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 93 000 грн
Повна вартість 308 000 грн

Рік випуску: 2011

1.6 ДП

Київ

Автомат
211 000 км
Показано з авто