Мова на сайті: Укр Укр | Рос Рос

Знайдено 0 авто

Купити авто бу в Україні: швидко, безпечно та надійно

Наявність власного авто у сучасному світі давно перестало бути дивом або розкішшю й вже давно перейшло у розряд повсякденних і навіть іноді незамінних речей. Сучасний автомобіль - це зручний засіб пересування, забезпечення особистого комфорту та у деякій мірі - спосіб підтвердження особистої статусності серед оточуючих і навіть друзів.

Однак, чим більше зростає попит на подібні засоби пересування, тим вище встановлюють на них ціни виробники. Особливо це відноситься до всесвітньо визнаних і відомих брендів, а також нових моделях авто. Завелика ціна іноді стає вагомою перешкодою на шляху сучасних українців до заповітної мрії - володіння автомобілем. Тому для багатьох бачиться лише єдиний вихід із ситуації - купити авто: терміново, недорого, бу або навіть у сусіда. Дехто взагалі може знехтувати мрією та продовжувати їздити міським транспортом. Але для тих, хто все ж таки обирає комфортне пересування містом, ми пропонуємо купити авто бу. Свіжі оголошення та пропозиції зі всієї України вже сьогодні ви можете знайти на порталі нашої компанії. У зручний спосіб для вас вже були відсортовані тисячі пропозицій, сотні кандидатів-продажників, а результати сортування були представлені в загальному каталозі. Завдяки цьому тепер ви маєте змогу купити авто недорого бу згідно вашим очікуванням і мріям.

Як безпечно купити авто бу в Україні: декілька порад від експертів

Наша компанія вже не перший рік займається професійним пошуком та продажами уживаних авто. Щоденно ми стикаємося з тисячами запитів від клієнтів і користувачів нашого сайту, які звертаються до нас за професійними порадами при виборі автомобіля їхньої мрії. Загалом питання є типовими та заздалегідь передбачуваними. Тому наші експерти вирішили зробити так, аби купити авто чи іномарку бу для вас було так само просто, як піти в магазин за продуктами. Тому ми розробили для вас головні рекомендації та поради, стосовно наступних аспектів:

 • правило підбору автомобіля;
 • основних моментів, як купити авто бу аби ціна при цьому повністю відповідала транспортному засобу;
 • як не стати жертвою обману та шахрайства.

Про все це та багато іншого ми й хочемо розповісти вам нижче.

Що повинно зробити перед тим, як купити авто з пробігом

Купити авто з пробігом в Україні - задача досить елементарна та проста. Це можна зробити як в автосалоні (звісно, із завищеними у декілька разів цінами), у неофіційних дилерів або у вузькопрофільних компаніях, як наша.

У нашому випадку на ваш вибір пропонується велика кількість пропозицій від українських власників авто, придбати які завдяки нашим послугам стало ще доступніше. Наша лізингова компанія дарує вам змогу купити авто бу в Україні терміново, навіть не маючи в наявності всієї суми для покупки. Але процес придбання автомобіля має включати в себе декілька пунктів, тому давайте ближче розглянемо кожен із них:

 • Визначитися з моделлю та маркою авто. Особливо це актуально, якщо ви маєте намір купити бу авто, оголошення якого будете шукати на сайтах продаж або на нашому сервісі. Для цього ви можете обрати декілька моделей і шляхом порівняння визначити найкращу. Це допоможе вам заощадити купу власного часу, більш чітко та точно знаходити те, що дійсно цікавить вас і позбавить від нудьговатого перегляду несправжніх, фейкових і неактуальних для вас оголошень. До того ж так купити бу автомобіль, який ви дійсно бажаєте буде реальніше - визначившись із моделлю, вам не доведеться “розпилюватися” на інші марки.
 • Визначайте реальну вартість автомобіля. Аби купити бу авто в розстрочку й не помилитися в його реальній вартості, краще звернутися до експертів. гарний варіант - це порівняти схожі оголошення в інтернеті та стан запропонованих авто між собою, аби зрозуміти причину встановленої вартості на вподобаний вами авомобіль.
 • Позначте для себе максимальну та мінімальну суму, яку ви маєте намір витратити на покупку авто. Це допоможе вам купити старе авто набагато швидше та ефективніше, адже ви визначите для себе чіткий діапазон цін, який звузить коло можливих варіантів до максимально близьких до того, чого ви бажаєте.

Ці поради мають лише допомогти вам розпочати вибір майбутнього автомобіля. Але існують й інші нюанси. які обов’язково необхідно враховувати під час пошуку та покупки машини з пробігом.

Визначаємо реальну вартість авто

Продаж бу автомобілів - це серйозний бізнес, який потребує наявності певних знань і умінь, аби не допускати помилок і не стати жертвою шахрайства. Тому до того, як придбати бу авто, необхідно впевнитися в його реальній вартості. Адже деякі власники можуть вміло маскувати недоліки, які проявляють себе лише з часом, коли авто переходить у вашу повну власність.

Саме тому наші експерти не радять судити авто по його вартості. Адже на неї можуть впливають такі фактори:

 • Бажання власника якнайшвидше продати авто (і причина тому не обов’язково може бути несправність транспорту). У цьому випадку ви можете купити машину з пробігом у гарному й повністю справному стані;
 • Бажання не продати, а “впарити” авто. У такому випадку ціна може бути трохи завищена, незважаючи на добре замаскований негідний стан авто.
 • Комплектація. Так, купити бу авто в Україні з базовою комплектацією вам буде набагато дешевше, ніж придбати таку ж саму модель, але вже “прокачану” попереднім власником. Аби визначити комплектацію, необхідно буде провести діагностику авто.

Взагалі перед тим, як придбати авто, обов’язково перевірте його стан на СТО. Адже навіть друзям не завжди можна довіряти.

Що може розповісти салон автомобіля

Як стверджують наші експерти, салон автомобіля може багато чого розповісти про попереднього його власника та те, як він поводився зі своїм залізним конем. Тому перед тим, як купити бу авто в Україні, зверніть увагу на його салон.

По-перше, колір ниток повинен відрізнятися від кольори матеріала салону. Якщо нитки зовсім непомітні, скоріше за все, власник проводив косметичні процедури “омолодження шкіри” або безпосередньо перед продажем, або за інших обставин.

Доволі часто “омолодження” торкається лише сидіння водія. Довести це можна, якщо порівняти стан і матеріал сидіння водія та інших пасажирських місць. Таким чином власники намагаються приховати власний вік авто. Якщо ви вже будете готові купити бу авто в Україні, але побачите щось подібне - можете знову повертатися до торгів.

Третій спосіб замаскувати справжній вік авто - замінити резинові накладки на педалях. У таких спосіб власники намагаються показати, що на авто майже ніхто не їздив. Для перевірки реального стану авто просто зазерніть під водійський коврик і оцініть стан полу під правою п’яткою водія. Подібна порада не дозволить вам купити бу авто в Україні за завищеною ціною й гарантує придбання дійсно якісного та бажаного автомобільного транспорту.

Чим допомагаємо ми

Окрім того, що ми зібрали для вас в одному місці найкращі пропозиції з продажу авто в Україні, ми також надаємо послуги фінансового лізингу. У нас ви маєте унікальний шанс купити бу авто в розстрочку на вигідних умовах у будь-якому місті країни. Розстрочка - це вигідний шанс стати ближчим на крок до заповітної мрії. Адже з нами вона гарантує вам:

 1. Жодних прихованих комісій.
 2. Отримання відповіді стосовно запиту на розстрочку менше, ніж за 1 хвилину.
 3. Можливість дострокового погашення боргу без додаткової комісії.
 4. Можливість здійснювати обмін авто.

Як ви бачите, з нами купити бу авто в Україні дійсно стало простіше, ніж сходити в магазин за покупками. Адже ми завжди стоїмо на варті інтересів наших клієнтів.

TESLA MODEL Y Чернівці TESLA MODEL Y Чернівці TESLA MODEL Y Чернівці Чернівці
TESLA MODEL Y | 2020
36 300 грн/мic

0 грн

або

36 300 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 438 000 грн
Повна вартість 1 460 000 грн

Рік випуску: 2020

81 кВт Електро

Чернівці

Автомат
2 000 км
Перший власник
TESLA MODEL 3 Тернопіль TESLA MODEL 3 Тернопіль TESLA MODEL 3 Тернопіль Тернопіль
TESLA MODEL 3 | 2022
35 200 грн/мic

0 грн

або

35 200 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 425 000 грн
Страховка 5 892 грн / міс
Повна вартість 1 414 000 грн

Рік випуску: 2022

85 кВт Запас ходу ≈537 км Електро

Тернопіль

Автомат
31 000 км
TESLA Model S Івано-Франківськ TESLA Model S Івано-Франківськ TESLA Model S Івано-Франківськ Івано-Франківськ
TESLA Model S | 2014
24 500 грн/мic

0 грн

або

24 500 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 295 000 грн
Повна вартість 982 000 грн

Рік випуску: 2014

70 кВт Електро

Івано-Франківськ

Автомат
156 000 км
TESLA MODEL X Київ правий берег TESLA MODEL X Київ правий берег TESLA MODEL X Київ правий берег Київ
TESLA MODEL X | 0
31 700 грн/мic

0 грн

або

31 700 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 382 000 грн
Повна вартість 1 272 000 грн

Рік випуску: 0

0.1

Київ

Автомат
80 000 км
TESLA MODEL X Дніпро TESLA MODEL X Дніпро TESLA MODEL X Дніпро Дніпро
TESLA MODEL X | 2017
37 200 грн/мic

0 грн

або

37 200 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 449 000 грн
Страховка 6 233 грн / міс
Повна вартість 1 496 000 грн

Рік випуску: 2017

75 кВт Запас ходу ≈364 км Електро

Дніпро

Автомат
60 000 км
TESLA MODEL 3 Київ правий берег TESLA MODEL 3 Київ правий берег TESLA MODEL 3 Київ правий берег Київ
TESLA MODEL 3 | 2018
20 800 грн/мic

0 грн

або

20 800 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 251 000 грн
Повна вартість 836 000 грн

Рік випуску: 2018

75 кВт Електро

Київ

Автомат
169 000 км
TESLA Model S Київ правий берег TESLA Model S Київ правий берег TESLA Model S Київ правий берег Київ
TESLA Model S | 2015
19 000 грн/мic

0 грн

або

19 000 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 229 000 грн
Страховка 3 171 грн / міс
Повна вартість 761 000 грн

Рік випуску: 2015

70 кВт Запас ходу ≈391 км Електро

Київ

Автомат
142 000 км
TESLA MODEL Y Івано-Франківськ TESLA MODEL Y Івано-Франківськ TESLA MODEL Y Івано-Франківськ Івано-Франківськ
TESLA MODEL Y | 2022
39 900 грн/мic

0 грн

або

39 900 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 481 000 грн
Страховка 6 679 грн / міс
Повна вартість 1 603 000 грн

Рік випуску: 2022

82 кВт Запас ходу ≈485 км Електро

Івано-Франківськ

Автомат
21 000 км
TESLA MODEL 3 Івано-Франківськ TESLA MODEL 3 Івано-Франківськ TESLA MODEL 3 Івано-Франківськ Івано-Франківськ
TESLA MODEL 3 | 2019
23 500 грн/мic

0 грн

або

23 500 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 283 000 грн
Страховка 3 925 грн / міс
Повна вартість 942 000 грн

Рік випуску: 2019

68 кВт Запас ходу ≈417 км Електро

Івано-Франківськ

Автомат
90 000 км
Гарна ціна
TESLA Model S Вінниця TESLA Model S Вінниця TESLA Model S Вінниця Вінниця
TESLA Model S | 2014
17 400 грн/мic

0 грн

або

17 400 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 210 000 грн
Страховка 2 904 грн / міс
Повна вартість 697 000 грн

Рік випуску: 2014

85 кВт Запас ходу ≈475 км Електро

Вінниця

Автомат
250 000 км
TESLA MODEL 3 Рівне TESLA MODEL 3 Рівне TESLA MODEL 3 Рівне Рівне
TESLA MODEL 3 | 2019
27 200 грн/мic

0 грн

або

27 200 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 328 000 грн
Повна вартість 1 093 000 грн

Рік випуску: 2019

78 кВт Електро

Рівне

Автомат
85 000 км
TESLA MODEL 3 Львів TESLA MODEL 3 Львів TESLA MODEL 3 Львів Львів
Авто на майданчику
TESLA MODEL 3 | 2019
32 600 грн/мic

0 грн

або

32 600 грн/мic

Ставка 29 % / рік
Термін 60 міс
Аванс 394 000 грн
Страховка 5 463 грн / міс
Повна вартість 1 311 000 грн

Рік випуску: 2019

75 кВт Запас ходу ≈460 км Електро

Львів

Автомат
32 000 км
Показано з авто